Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha sír a 3 hónapos babám nem...

Ha sír a 3 hónapos babám nem tudom semmivel megnyugtatni. Miért? Cumi nem kell neki.

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit csinál a sírás előtt, mennyi ideje van ébren? Cumisüvegre gondolsz, hogy nem kell neki vagy sima cumira?


Az enyémeknél a vígasztalhatatlan sírás ha tápszert nem kértek, mindig álmosság miatt volt. A kicsit babakocsiban eltologattam. (A sírást 1 percen belül abbahagyta de ő kb 3 hetes volt ekkor) első babámnál sokmindent sikertelenül próbáltam végül pont 3 hónaposan vált be, hogy a szobájában sötétben járkáltam vele és ő kitartóbban sírt, de hát a kezemben volt, sehogy se volt jó neki amúgy se.. pár perc alatt csak elaludt, a sírás pár nap alatt megszűnt, vagyis ha sötétítettem már abbahagyta meg kifigyeltem, mennyit bír ébren, ekkor 1,5 óra volt. Meg csak akadt pár jel, pl nagyon feszengett. Ki kell figyelni miket csinál a sírás előtt. Lehet a tiédnek más baja is de mi ennyi infóból max tippelni tudunk vagy leírni, nálunk hogy volt.

2018. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod megtornáztatni. Láb a fejhez-lehet,hogy fáj a hasa. Fogyasztasz tehéntej alapú ételt,töltött káposztát,egyéb hasfájós,puffasztó eledelt?
2018. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nalunk is almossag miatt volt, de erre sajnos csak utolag jottem ra. Akkor azt hittuk, hogy hasfajas.
2018. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a hasfájásnál nem segített semmi sem.

Olyankor én is megtornáztattam óvatosan a lábait és körkörösen simogattam a pocakját hogy segitsem a beleket.

2018. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!