Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha úgy érzem hogy a ház a...

Néha úgy érzem hogy a ház a börtön? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Addig mig esik az eső nem mehetünk ki.Ha süt a nap azért nem mehetek ki velük.Mindig bezárva lenni kezdek megőrülni.

Az a baj hogy mikor meleg volt nem mehetünk ki 10 és 15 között amikor meg esik azért nem mehetünk ki.

Kezdek becsavarodni a négy fal között.

Esöben még azért sem mehetünk ki mert nem szeretik az esökabit.

3 éves éss 11 hosak a kicsik.


2010. jún. 18. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
nehéz, tudom én is hasonlóan vagyok 1 évesemmel. esőben én sem szívesen viszem ki, nem szereti ha ráhúzom a b-kocsira a "zacskót".... a délelötti sétát átalussza így marad a délután, de mostanában elég kiszámíthatatlan az idő, ma sem tudtunk lemenni :(
2010. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs árnyékos játszótér a közelben?

Ha árnyék van, akkor nem muszáj 10-kor már behúzódni a meleg elől, akkor ráértek akkor hazamenni, ha már alvásidő van.

Esetleg játszóház?

2010. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia,


igaz nekem könnyebb a helyzetem, "csak" egy 19 hónapos fiam van, de hidd el kettővel felér...:) vettünk neki gumicsizmát, esőkabátot és kifelé :) persze a kicsikkel a babakocsi a megoldás. ilyenkor nem maradunk kint sokat, fél vagy 3/4 óra is csodákra képes!!


Ági

2010. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Van gumicsizma esökabi meg kissapi is neki tündéri benne de ő nem szeretiletépi magárol mert mikor esik nem akar kimenni.

A kicsi sem türi meg az esövédöt a kocsin.

Melegben pedig nem birunk tovább kint lenni mert 10 kor már nyügösek hogy elálmosodnak a medencében.Bejövünk és alszanak mind a ketten.

2010. jún. 18. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egy 12,5 hónapos kisbabám van. Valóban nagyon nehéz a mai időjárási viszonyok mellett levinni a babát... egyik nap 35 fok van, másik nap meg szakad az eső.


Próbálj meg legalább havonta 1-2 alkalommal a férjeddel vagy nélküle programot szervezni: az segíthet a hétköznapok elviselésében!

2010. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne érezd börtönnek a lakást, inkább játszatok egy jót, és ha teheted, bízd valakire egy-két órára, és te menj el valahová. Én ezt így szoktam, mert szélsőséges időben én sem viszem ki a lányom, bár hónapos, úgy látom, különösebben őt még ez nem viseli meg. Viszont én megyek mindenhova, nem szórakozni, hanem vásárolni, vagy a barátnőimez egy kicsit...így már nem börtön. Sokkal rosszabb lenne, ha inkább azt igényelné mondjuk a nagyobbik, ha bármi áron ki akar menni.

Egyébként többen csinálják, hogy elviszik a gyerekeket "plázázni", ha teheted, rosszabb időben az is lehet kikapcsolódás nekik is, neked is.

2010. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kimaradt: 5 hónapos:-)
2010. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legalább alszanak, az enyém 11 hónapos, és egész nap nyűglődik,mert ki akar menni.Néha elmegyünk másik babához,vagy mamához látogatóba ilyen esetekben....
2010. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az a legrosszabb ebben hogy egész nap + délután nyügösek hogy kimennének az udvarra de mivel nem türik meg az esökbit nem viszem ki öket.Hiába mondom nekik.

Akicsi még rosszabb mert mig a nagyobat lefoglalom a kicsivel azt csinálok amit akarok akkor is sir.

2010. jún. 18. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!