Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig aludtatok egy szobában...

Meddig aludtatok egy szobában a babával?

Figyelt kérdés

Akik úgy döntöttek egy szobában kezdik mennyi ideig maradtak együtt? Nálunk a mi szobánkból lenne babaszoba együtt kezdve és végül mi költöznének át idővel.

Kb mennyi idős korig működik az együtt alvás?


2018. júl. 19. 14:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
aki nem alszik még 5 évesen is a gyerekével, az le van pontozva, úgy látszik. gratulálok, értelmi szint látszik...
2018. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

A 3 éves lányommal születése ota egy szobában alszom, de szigoruan külön ágyban. Sokszor megébred éjjel olyanokra h nem találja az alvosállatát, vagy szomjas stb. Nekem kényelmesebb és megnyugtatobb h ott vagyok mellette és rögtön tudok ugrani. És milyen jol jött ez még pl olyankor mikor egy virusfertözés miatt álmában hanyatt fekve kezdett el sugárban hányni és ha nem vagyok ott belefullad...vagymikor hasmenéses virusnál álmában bekakál és fel se ébred rá...

Van egy 1 éves kisteso, ö külön szobában alszik (egybenyilo szobák, zárt ajtoval). Hamarosan ö is beköltözik mellénk.

2018. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%
Talán egy éjszakát. Nem tudom ki viselte rosszabbul, ő vagy mi. Átkerült a szobájába, ami szembe van a miénkkel, azóta alszik minden éjjel. Ha megyünk nagyiékhoz, " beteg" az egész család, mert egy szobába alszunk. Zavarjuk egymást: férjem horkol, a fiam bevándorolja az egész kiságyat most már, álmaba rúgdossa a rácsot. Anyából zombi lenne rövid úton.
2018. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%

Csak akkor mentem át hozzá, mikor beteg volt, meg szoptatni, de nem aludt nálunk sosem.


A háló a férjem és az enyém :)

2018. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!