Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 1 éves lányom és...

Van egy 1 éves lányom és nagyon apás. De tegnap úgy összevesztünk a férjemmel hogy elfogunk válni. A gyerek meg neki kell, ő akarja nevelni mert "őt jobban szereti". Ugye nem fogják neki hagyni hogy elvigye a lányomat?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 18:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Egy veszekedés miatt még nem kell elválni...
2018. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem vagy alkoholista vagy drogos és tudsz normális körülményeket biztosítani (semmi extrára ne gondolj, csak télen meleg, tiszta lakás és tisztálkodási lehetőség), nem fogják elvenni akkor se, ha a feje tetejére áll.
2018. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%
Ma már nem mindig ítélik az anyának a gyereket, szerencsére. Sok függ a körülményektől. De ha egy veszekedés miatt váltok, az nem éppen okos dolog. A gyereknek mindkét szülőjére szüksége van.
2018. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos ez valóban így van. Apám is válni akart anno anyámtól. Apám akart volna felnevelni és én is inkább vele lettem volna. De tudta, hogy mivel anyám azon kívül, hogy nem volt anyának való, semmi rosszat nem csinált. Nem ivott, nem drogozott, nem vert. Ellenben ő nem akart válni és jó aduász voltam a kezében, pedig amúgy felnevelni sem akart. Csak apának akart fájdalmat okozni, hogy nem kaphat meg. Így végül apám nem vált el és élhettem egy mérgező környezetben, ahol naponta hallgattam a veszekedéseket...
2018. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lehet 1 veszekedés után eldönteni, hogy elváltok? Min vesztetek össze?
2018. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
37%

Gratulálok, hogy összehoztatok egy gyereket és egy év után már válnátok.... remek ember- és önismeretre vall és problémamegoldó készségekre, na meg biztos együtt voltatok már sok-sok éve, míg egy ilyen felelősségteljes döntést meghoztatok, ráadásul felelősségteljesen, előre látva, hogy sokáig együtt lehettek, mert érettek és tapasztaltatok voltatok..... stb...


Amúgy meg nem marakodni kéne, meg nem egy tulajdon a gyerek. És akárhogy is lesz, neki lesz a legszrabb és ő nem is tehet róla...

2018. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Érzem hogy már nem szeret. Inkább a haverjaival van amikor kettesben tudnánk lenni.
2018. júl. 19. 19:33
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
És ő is el akar válni? (Mellesleg: annyira szereti a gyerekét, hogy azt akarja, hogy csonka családban nőjön fel?)Ha van a felekben változtatási szándék, akkor lehet változtatni. Illetve egyezségre lehet jutni: te beleegyezel, hogy heti 1-2 alkalommal menjen a haverjaival, mert neki arra szüksége van, viszont a többi napon otthon van.
2018. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

De hiába van itthon. Velem nem foglalkozik. Nekem így nem jó.

Ő nem akar válni.

2018. júl. 19. 20:18
 10/27 anonim ***** válasza:
46%
Miért ne lehetne a barátaival pláne ha otthon egyhazisárlány várja
2018. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!