Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 1 éves lányom és...

Van egy 1 éves lányom és nagyon apás. De tegnap úgy összevesztünk a férjemmel hogy elfogunk válni. A gyerek meg neki kell, ő akarja nevelni mert "őt jobban szereti". Ugye nem fogják neki hagyni hogy elvigye a lányomat?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 18:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

És korábban is eltolt magától, és nem voltatok kettesben?

Ha igen miért szültél neki?

Ha nem, akkor el kéne gondolkodni mi váltotta ki? Mi történt?

Ezt kellene rendbe rakni és megbeszélni nem egyből rohanni válni. Az meg milyen már hogy válni akarsz mert érzed, hogy nem szeret, de most meg azt írod nem akar válni mert szeret....Fuss neki újra, mert már te sem tudod mit akarsz/hiszel/érzel.

2018. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Azt a férjem mondta h nem akar válni, szeret engem.

Korábban nem tolt el magától. Semmi nem történt

2018. júl. 20. 08:13
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy veszekedés után nem válunk rögtön. Egyébként pedig sok gyerek apás, mivel egész nap az anyjával van, az apját meg kevesebbet látja, persze hogy ő kell neki... Ez nem jelenti azt feltétlen, hogy őt szereti jobban. Szerintem fordítva ugyanaz lenne a helyzet.
2018. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
18%

A gyerekre zúdított majomszeretet helyett én inkább a házasságomat tenném rendben.

"Érzem hogy már nem szeret. Inkább a haverjaival van amikor kettesben tudnánk lenni."

Nyilván velük van, mert elege van a folyamatos vitákból és a szaros pelenkákból.

2018. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Te azt érzed, hogy nem szeret, ő meg nem akar válni, mert szeret. Hm... Mi lenne, ha tényleg inkább a házasságotokat próbálnátok meg helyre hozni? Ha ketten nem tudjátok megbeszélni, kérjetek segítséget, menjetek el terápiára, akkor legalább azt tisztázni tudjátok, hogy kinek mi a problémája igazából, és hogy tudtok-e tenni valamit azért, hogy helyre jöjjetek. Ennyit csak megér az egész, nem?
2018. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
32%

Anyám, csak a 2 hetes váltást ne...semmiféle pozitív hatással nincs a gyerekre az, hogy 2 hetente hurcolkodnia kell anyutól apuig és vissza. Amíg kicsi, addig talán működhet, de mi lesz vele iskolás korában? Több ilyen gyereket ismertem/ismerek, köztük az unokatestvéreimet és idősebbé válva, felnőve már egyáltalán nem élvezik a helyzetet.

Ha ilyen döntésre kerül sor, legalább egy hónap legyen az idő szerintem.

2018. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

"Korábban nem tolt el magától. Semmi nem történt"


Persze és ezt ki hiszi el? A semmitől nem változik meg ennyire semmi. Ha baj van otthon beszéljétek meg, tegyétek rendbe de homokba dugni a fejed értelmetlen.

Vagy esetleg kérdezd meg őt mi történt. Ő lehet tudja...

2018. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!