Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt aki egyetemi végén...

Van itt aki egyetemi végén szülte a gyerekét? Mit csináltatok utána, mi lett veletek?

Figyelt kérdés
Vállaltatok tesót, vagy elmentetek dolgozni? Nagy vonalakban érdekelne hogy mennyi idő volt elhelyezkedni, mennyire volt nehéz kezelni ezt az időszakot, ilyesmi.
2018. júl. 20. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, elég releváns-e a válaszom, mert én egyetem (Ma) után Phd alatt szültem, de hát végül is az is egyetemi képzés, ezért írok.:) Mellette lehetett dolgozni és volt ösztöndíjam is, így volt viszonylag normális Gyedem. Utána elkezdtem dolgozni főállásban, nem lett azonnal tesó, de nem biztos, hogy egyke marad, most 2,5 éves.
2018. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És a gyerek mennyi idős korában mentel dolgozni? Könnyen felvettek nem volt’ hátrány ‘hogy gyereked van?
2018. júl. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!