Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves baba kel éjjel és...

Eszter20180320 kérdése:

Fél éves baba kel éjjel és nem alszik vissza, miért?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon ki vagyok már, álmos, fáradt , tehetetlen vagyok... így kérem csak a segítő szándékúak írjanak! Babám egy ideje minden éjjel felkel és nem lehet vissza altatni, 2-3 órát fent van. Nyafog sír így nappal is mert fáradt. A napi rutin ugyan az, ugyan azt eszi is. Viszont egy se éjjelünk se nappalunk. Külön szobában alszik az elejétől. Jó alvó volt. Foga már van 2, de attól is tudott aludni. Mikor lesz ez már jobb? Nagyon kimerült vagyok már, néha nem látom az egész pozitív oldalát sem már ... hasfajos volt, sírós. Mindenki majd jobb lesz ha eléri a 3 hónapot, majd a 4 hónapot, majd az 5 hónapot, itt a fél év és nem érzem a könnyebbséget. Van másnak is ilyen problémája? Biztosan!! Legyszi írj, mert a környezetemben mindenkinek csak jól alvó evő hiper szuper gyerkőce van....
2018. júl. 26. 00:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos ez van...

Neked kvázi ez a munkád

2018. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Rosszalvo gyerek pipa, kornyezetben hiper-szuper alvo babak pipa :D


Nekunk a gimnasztikai labda + hordozas segitett. Magamra kotottem, es rugoztam a labdan, az elrazta. El fog mulni, kitartas. Aztan jon majd megint jobb-rosszabb idoszak, ezek valtakoznak, keszulj ra lelekben, hogy azert hamarosan tenyleg jobb lesz - atmenetileg... Nalunk 13 honapos koratol lett jobb, az nalatok meg baromi messze van. 6-8x ebredt addig. En szoptatassal es egyuttalvassal eltem tul, pedig mi sem igy terveztuk. Tapszeres vagy anyatejes? Hozzataplalast mikor kezdtetek? Attol is kelhet, etelerzekenysegtol (pl. tejfeherje, tojasfeherje), de fogzas, mozgasfejlodes is bezavarhat, ennek ellenere ezeknek erdemes utanajarni. A homeopatiat is ki lehet probalni (nekunk eddig nem segitett, de egy probat meger). 2,5 eves a gyerekem, es meg mindig szenvedunk az alvassal. DE 14-20 honapos kora kozott hosszabb idoszakok voltak, amikor rendszeresen ataludta az ejszakat, anelkul, hogy barmit is valtoztattam volna. Aztan azota megint 6-8x keles, renegeteg dolgot megprobaltunk, megtanultam feloldalasan aludni mellette, o meg alomba szopizza magat, igy tudok pihenni, kulonben meg zombi lennek.

2018. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Miert kell ilyeneket írni, h ez a munkaja, meg ne sajnaltassa magát????


Tanacsot kért a kerdező, mit próbalhatna ki, ami a gyereknek es neki is jo.... meg azt sem kerdezte mi okozhatja....csak egy tippet ami beválhat...


Kérdező irj nyugodtan privatba,h mit h csinaltok, az en Babam is lassan 6 hós, lehet közösen otletelve ki tudunk meg valamit talalni!😊


3as voltam!

2018. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12-es ❤

Nalunk is ezek a modszerek voltak nyerok!

2018. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mulhét péntek ota nálunk is ez van,mondjuk az én lányom nincs fenn 2-3 óra hosszákat de rengetegszer fellkel.3 hós kóra óta átalussza az éjszakákat de ugynéz ki most valami változott nála is.
2018. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálunk 10 hónapja megy ez a műsor.Bar annyi fejlődés már van hogy mióta magam mellett altatom 2-3 hónapja azóta ahogy felsir már kéznél is vagyok így nem ébred meg igazán.Probaljatok meg.Esetleg későbbre tenni az alvás időt mondjuk ha 8 felé fektettek akkor 9-10 között letenni.Kitartas.
2018. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy nem látod a pozitív oldalát, mivel nincs neki :)


Gyerekvállalás = kész testi, lelki, érzelmi és anyagi csőd. ;)

2018. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17: azért mert te ezt okoztad a szüleidnek, ez nem jelenti, hogy másoknál is így lesz. Ha így lenne, már kihalt volna az emberiség
2018. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!