Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babával kerti partira?...

2 hetes babával kerti partira? Tényleg én parázom túl?

Figyelt kérdés
Anyósoméknál minden nyáron van egy nagy kerti buli, sütögetéssel, ivással egybekötve. 50-60 ember szokott lenni (csalágtagok, barátok). Idén jövőhétvégén lenne, és mikor mondtam, hogy mi szerintem nem megyünk, megsértődtek... Hogy mi baja lenne ott a picinek, szinte hazavinném, ott is van babaszoba, meg elalszik a babakocsiban is lent az udvaron. A sógornőm egyenesen közölte, hogy nem érti ezt a hisztit, hiszen fáradt sem lehetek, csak kivették belőlem a gyereket (császárom volt..). Mondtam a férjemnek, hogy menjen nyugodtan, bulizzon, érezze jól magát. De nekem most semmi kedvem ahhoz, hogy anyósom végigadja az éppen két hetes lányunkat minden ember kezén. Ráadásul meleg is lesz, nem akarok kint szenvedni a 40 fokban (a medencébe ugye max térdig mehetnék). Viszont most engem támad anyósom, és a lánya is, hogy "tönkreteszem a bulit", meg hogy előre látják, az unoka sosem lesz ott... De, csak szeretném, ha az első hónapban nem fogdosná végig fél száz ember egyszerre. Pedig amúgy jó a kapcsolatom velük, sosem voltak ilyenek.
2018. júl. 28. 18:02
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
baba kibírnám, de megértem, hogy nincs kedved végignyomni ezt a számodra tortúrát
2018. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőmnek is most lesz 2 hetes a babája, pont ma voltam nála, mert kért pár dolgot. Imádom a babákat, de őt nem fogtam meg, mert tudom hogy még túl pici ehez. S ő is mondta hogy majd ha nagyobb lesz akkor már nyugodtan kézbe vehetem. Ott meg 50 ember babusgatná...


Majd átmentek esetleg 1-2 hét múlva amikor te is elég erősnek érzed magad hozzá, és amikor nem lesz ott senki más.

Bár ezután a beszólás után lehet jobb ha sose mész... Ostoba, bunkó pcsa az a nő

2018. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!