Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos kisbabára ti...

Pár hónapos kisbabára ti milyen alvós ruhát adtok ilyen nagy melegben?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapos a kislányom, panelban lakunk, tehát borzasztó meleg van éjjel is. Én csak egy vékony bodyt adok rá, meg egy vékony tetra anyagú hálózsákot, de így is izzad. De ha kevesebbet adnék, félek hogy hajnalban meg esetleg fázna. Ti mit adtok pizsinek?

2018. júl. 28. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Én vastagabb textilpelenkával takartam be.
2018. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Pelust és egy nagy textil pelenkát takarónak.
2018. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem adnék rá semmit én se. Ha fázik majd sír, nyugi. :)
2018. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Mi napozót. (van pár ami pizsinek lett befogva) nincs más, takaró van de lerugja, hálózsákot azóta nem tűri, mióta atfordul hasra. (kisfiam nagyobb, mint 3honapos)


Néha amúgy rövid body és ha kell éjjel /hajnalban húzok rá cicizes után egy terdig erő pizsinacit.


Amúgy nekem éjjel mikor felkel szopizni (vagy enni) úgyis érzem ha melege van v fázik.. akkor meg lehet adni rá v venni le. Ha nem kel fel akkor bocsi, kisfiam szokott.

2018. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Én kombidreszt adtam rá, és ha nagyon meleg volt, nem takartam be semmivel.
2018. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek szerint kicsit túl aggódtam, valószínűleg magamból indultam ki, mert elég fázós vagyok. Mondjuk ilyenkor én sem takarózom, megpróbálok majd a babámra is kevesebbet adni.
2018. júl. 28. 22:52
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Vékony body és zokni,hálozsákban alszik egyébként de ilyenkor nem adom rá,probáltam vékony pelussal betakarni de lerugja magárol.
2018. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Rovidujju body van a gyerekeken. Most már zoknit se adtam rájuk.
2018. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Kislányom is ennyi idős . Angliában élünk itt a 27fok már nagy hőség . 20 fok van a lakásban egy rövidújju body van rajta ,de ebben is izzad . Csak pelusban alvás nem jött be csak sírt amíg nem adtam rá ruhát.
2018. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Csak pelus, takaró sem. Megsülne.
2018. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!