Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél 2 és fél év korkülönbs...

Akiknél 2 és fél év korkülönbség van mennyire nehéz, hogyan telik egy átlagos nap?

Figyelt kérdés
2 és fél év lesz a korkülönbség a gyerekeim között. Még arra lennék kíváncsi hogy ha jövő novemberbe lesz 3 éves a fiam akkor attól már kezdhet szeptemberbe? Addig szobatisztának kell lennie? Áprilisra várjuk a kistesót.

2018. aug. 3. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdheti akkor is, de novemberben is, csak szobatisztának kell lennie.


Nekünk egyáltalán nem volt nehéz, mondjuk a kicsi csak aludt ès evett, akkor sírt csak ha tényleg volt valami baja

2018. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 év van köztük. Most 1 és 3 évesek, a nagy most megy majd oviba. Nem mondom h könnyü, de tuléltük az elsö évet:) szeretik egymást nagyon, és egyre jobban. Már a kicsi is kommunikál,incselkedik a növérével, nagyokat hancuroznak reggelente a kiságyban:)
2018. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Egy napunk ugy néz ki h 7-8 között kelnek, játék, reggeli, 9-fél10-kor indulás játszóra,vásárolni stb. Fél12-kor haza, ebéd, fél1 körül együtt alszanak úgy fél3-ig. Uzsi, játék, 4 körül játszotér vagy más amihez épp kedvünk van:) házimunkát akkor végzem mikor játszanak v alszanak. Fözni este szoktam, nagybevásárlás,heti 1x házhozszállitással.

Szeptembertöl kicsit más lesz a helyzet, 7kor kelés h 8ra tuti beérjünk az oviba. Utána a kicsivel nem feltétlenül kell a fél életem a játszon tölteni, ugyh több mindent meg tudok majd itthon csinálni, tán mégmagamra is jut idö:)

2018. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nalunk ugy volt hogy mivel vegyes csoportba kerult a lanyom, ott nem egyszerre szkknak be a gyerekek hanem heti valtasban, az enyem kezdte mett juliusi, majd jott egy szeptemberi, es igy oktoberben szokott be egy oktoberi kisfiu, novemberben egy decemberi kislany stb. Ha sima csoport es van hely is, elkezdheti...

2 ev 2 honap van koztunk egybekent esetunkben, nekem a.legnehezebb resze az volt, hogy a nagy mar 2 evesen nem aludt nappal...tehat ott alltam egy ujszulottel, aki igenyelte volna a napkozbeni 6 ora alvast, meg egy orokmozgo nagytesoval aki nem hagyta egesz nap h a kicsit altassam..erre pl keszitheted lelkileg...marmint h a kicsinek sokat kell aludni es neki sokat kell majd egyedul jatszania mig szoptatsz altatsz stb....

Testverfeltekenyseg nem volt jelen mjg el nem kezdte az ovit...aztan rajott hogy ő ott...a kisteso meg velem itthon.....na es ebbol adodtak azert konfliktusok, de nem igazan a kicsin "verte le", inkabb befordult es elkezdett rosszul enni, rosszabbul aludni anyasabb lenni. Az igazi enyem tied harcot pedig most kezdik...4 mult a nqgy, 2 lesz a kicsi. Most mar rendesen kuzdenek a jatekokert meg persze ertem :)

2018. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!