Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan pelenka ami nem büdös?

Olyan pelenka ami nem büdös?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan pelenkát ajánlani aminek egy pisi után nem lesz áporodott büdös szaga?

Szörnyen zavaró és nehezen találok nem büdit, szinte mindegyiknek van valami alapszaga.



2018. aug. 5. 13:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

A Libero az egyetlen ami nem büdi de abból van hogy kijön a tartalom, ezért kérdeztem hátha van másik alternatíva.

A Pampers volt eddig a legbüdösebb egyébként és az büdösödik a leghamarabb.

Kipróbálom a Babyloveot hátha az nem büdi. :)

Most épp Huggiest használunk de annak is van az a tipikus kellemetlen szaga pedig amúgy sokat iszik a kislányom.

2018. aug. 5. 17:23
 12/21 anonim ***** válasza:
68%
Úgy tűnik, hogy ez teljesen szubjektív, szerintem a zöld pampers, meg alapból az összes pampers nem büdösödik, a tesco és a dm-es büdi, ezeket nem is vesszük, a rossmann-os és a lidl lupilu szintén nem büdös.
2018. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
libero és lidl lupiluja nekem nem büdös :) a pampers szerintem is büdi. A régi fajta nem volt, de mióta újítottak, elég durva :O
2018. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
Pufies a legjobb ilyen téren (is). 😊
2018. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%
Hat koszi lepontozast..:/ pedig segiteni szerettem volna es ahogy latom, masok is igy vannak a pampers pelusokkal. Na m1!
2018. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
35%
A pampers pancs olyannyira illatos magában is, hogy azon nem érződik át a pisi.
2018. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
*pants
2018. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%
Pamperst használtunk aztán folyton kifolyt belőle a tartalom és valóban büdös is volt. Kaptam egy termékmintát és azóta csak azt veszem soha nem folyt mellé éjszaka is kitart a pelus reggelig és még reggelre sem büdösödik. Én a Happy Bellát ajánlom.
2018. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Molfix, Pommette.
2018. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Happy-t hasznàljuk, én nem tapasztaltam kellemetlen szagot.
2018. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!