Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha szeretem a...

Mit tegyek ha szeretem a páromat de már nem merek vele kettesben maradni mert drogos és a múltkor is el kellett menekülnöm tőle az éjjel közepén? Nemsokára születik a közös babánk de teljesen depressziós lettem emiatt

Figyelt kérdés

Az ahogy beszél velem egy dolog amit már "megszoktam"

de azóta nekem kellett őt hazahoznom útközben otthagyott hogy megy meghalni..

aztán hazatámojogtam vele és ilyesztőbbnél ilyesztőbb gesztusai lettek hallucinációi képzavara és emiatt muszáj voltam elfutni a házból mert attól féltem valami rossz fog történni.

Azóta is rettegek éjjel lefeküdni félek tőle és az a legilyesztőbb hogy másnap semmire nem emlékszik.

Akkor mikor bedrogozik olyan mintha nem ő lenne hanem ilyesztő elmebeteg...


Én meg készülök szülni ilyen borzasztó körülmények között és rettegek hogy egyedül maradok a babával a szüleim nyakán miközben nem merek a párommal belevágni mert a múltkori végleg betett azóta ha hirtelen eljön mellettem vagy kimegy a konyhába összerezzenek.

Rettegek tőle miközben még mindig szerelmes vagyok belé.


Azt érzem nem bírom nélküle de tudom hogy ha vele maradok abba "belehalhatok"


2018. aug. 6. 00:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
72%

:DDDDD


Ja, hogy ez nem vicc volt?

2018. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is tudod, hogy mit kellene tenned. Gondolod, hogy bárki azt a választ adná erre a kérdésre, hogy maradj vele? A saját gyerekednek kívánnál ilyen kapcsolatot felnőtt korára? Gondolom nem. Szerinted jó lehet egy ilyen apa mellett gyereknek lenni?

Azt érzed, nem bírsz nélküle élni? Ezt írtad. Nos, de, bírsz. Ez nem szerelem, hanem függés. Ő a drogoktól függ, te meg tőle. Te is tudod, hogy nem maradhatsz vele, a saját érdekedben sem, és a gyereked érdekében sem. Minek kéne még megtörténnie ahhoz, hogy fogd magad, és lépj? Valami ennél is durvábbnak? Tényleg meg akarod várni, amíg megtörténik? Mert meg fog, csak idő kérdése. Te nem vagy köteles egy felnőtt, drogfüggő embert pátyolgatni, főleg nem, ha ezzel téged, és a gyerekedet is veszélybe sodor. Nem vagy rossz ember, ha elhagyod, még ha esetleg így is éreznéd. Az lenne rossz, ha vele maradnál.

Ja, és csak úgy zárójelben megjegyzem, hogy ha meglesz a baba, és valahogy kitudódik, hogy apuka drogozik, téged már hatóságilag fognak választás elé állítani: vagy elköltözöl onnan a gyerekkel együtt, vagy viszik a gyereket. És ez még egy jobbféle forgatókönyv, mert megeshet, hogy nem is lesz választási lehetőséged.

2018. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!