Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan jelöljem meg a banaruhá...

Hogyan jelöljem meg a banaruhákat amiket vissza kell adni?

Figyelt kérdés
Kaptink egy csomó kisruhát kölcsön de vissza kell adni.hogyan jelöljem meg hogy tudjam hogy azt nem mi vettük?külön nem tudom tárolni arra nincs helyem.
2018. aug. 6. 18:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%
esetleg az ovisjel.hu -ról tudsz rendelni matricát, a mosást bírja, de ha már nem kell, le tudod szedni róla.
2018. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

Egy "B" betű a címkén szerintem nem belefirkálás, de ti tudjátok.

Ha meg valaki árulni akarja a használt ruháit, akkor nem értem minek adja kölcsön előtte.(?)

2018. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%

Ez milyen már, hogy vissza kell adni??? :O

Most vagy odaadom örökbe, vagy akkor fizessen érte, vagy egyáltalán nem adom oda!

2 gyerek hordta, utána már milyen állapotban lesznek azok a ruhák, mit akar már azokkal kezdeni?

2018. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%

Még 3 gyerek után is normálisan néznek ki a ruhaink.


Én mindig emlékeztem rá, melyik ruha kie.

2018. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%
Az én gyerekeim nem a vitrinben csücsülnek egész nap, úgyhogy elhasználódik, szakad, bolyhosodik a ruha. :)
2018. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az újszülött méret lehet az, amit még 3-4 gyerek úgy tud hordani hogy újszerű, mert az még nem koszolódik és pár alkalom után ki is növik.
2018. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%

mi Permanent-tel beleírtunk a címkéjébe, jól tart.

A fotó is jó.


Bár nem tudom azokkal mit csináljunk amit telisz***rt és semmi sem hozza ki.

2018. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

Én kölcsönadtam, visszakaptam... nem mindet, de egy csomó olyat, ami sosem volt a miénk. Legközelebb már ezt a pakkot adtam kölcsön, megint lettek utána új ruháink :D Kb semennyire nem érdekel. Egyforma bodyknál meg pl tök mindegy, hogy most az én fehéremet kapom vissza, vagy egy másikat...

a fotózás jó megoldás, de én a címkébe írásért sem haragudtam, nem is érdekelt. Bölcsiben már úgyis én is írtam bele. Címkére is, nyakába is.

De olyan is volt, hogy amit én kaptam kölcsön, szóltam, hogy jöjjön és válogassa ki, melyik volt a kölcsönadóé. Egy kávézós dumálós kellemes délután lett belőle.


Voltak "kedvenc" ruhák, azokat elcsomagoltam, még unokatesónak sem adtam kölcsön.

2018. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 VeDi84 ***** válasza:
54%
Én egy helyről kaptam kölcsön. A saját ruhák címkéjébe írtam egy "S" betűt. Amiből az hiányzik, az megy majd vissza a barátnőmnek.
2018. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem tudod megjegyezni? Mi is sok ruhát kaptunk kölcsön, és vettem is egy jó pár ruhát, de mindig tudtam, hogy kié melyik. Nem egy nehéz dolog.
2018. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!