Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babám miért csak...

8 hetes babám miért csak kézben van meg?

Figyelt kérdés
Kelés után eszik majd kicsi "játék" után berakom a pihenőszékbe de 10 percig bírja kb. sírás nélkül.Elindulni sétálni kész rémálom mert ha el is tudunk indulni 10 perc múlva elkezd üvölteni a babakocsiban vagy ha alszik is tuti felébred és ugyan ez.Már félek elindulni vele akárhova pedig muszály.Volt valaki hasonló helyzetben?
2018. aug. 7. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Mert már elég nagy ahhoz a kisember, hogy pontosan tudja, hogy hol a legjobb neki:DD


Tudod milyen okosak az ilyen picik?


Csak az első 4 hétben tudod büntetlenül szeretgetni és állandóan felvenni, utána már nem:DD

2018. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Mi pont ezért nem használunk babakocsit, csak kendőt :))

A csecsemők ilyenek, a legtöbb ilyen ölbebaba pici korában.

2018. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez teljesen gyermekfüggő. Az enyém pl. holt nyugis baba volt, egyáltalán nem volt sírós, még olyankor sem nagyon, ha valami nyűgje volt. Kiegyensúlyozott, határozott, akaratos, bátor kis hároméves most.


De vannak nyűgösebb-sírósabb babák, elfogadom.

2018. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Van kendőm.Pont tegnap próbáltam ki először.

Csak ilyen melegben azért elég durva.

Csak hazahoztam tegnap benne,és a légkondis buszról mikor leszálltam és itthon lefejtettem magamról a gyereket,még a *unámról is folyt a víz😊.

Megoldás valami a kendőn kívül?

2018. aug. 7. 18:05
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell felszoktatni.
2018. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5# Tényleg?Te hagytad ordítani a gyereked?Nem ugrok első nyekkenésre.Amikor tudom léteszem.
2018. aug. 7. 18:46
 7/17 A kérdező kommentje:
Leteszem
2018. aug. 7. 18:47
 8/17 A kérdező kommentje:
Amúgy az utóbbi két hétben lett ilyen.Mire fellélegeztem hogy már csak 2-3-szor kel fel éjszaka most elindulni nem tudok vele itthonról.
2018. aug. 7. 18:50
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is július elején szültem ilyen ölbebabát (csak tavaly) és a lakásban sincs klíma, hűvösebb időben magamra kötöttem otthon de nagy melegben nem, amúgy is utálja a meleget. Tippem sajnos nincs, ezt túl kell élni. Hasfájós is volt, hassal alkaromra fektetve járkáltam vele, altatni babakocsiban altattam fehér zajra, mert alvás helyett is ordított ezek nélkül. 21 hónapos mellett. Hát nehéz volt az első pár hónap.. van nagyobb gyerek? A nagyobb egyébként nem volt ennyire extrém, de ő is sokat volt kézben.
2018. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9# Nincs tesója.Most például leugrottunk a pékségbe és a hàz körül mentünk egy kört babakocsival.Néztem is hogy csak egyszer nyekergett.Azért mondjuk jó lenne egy órás séta is.
2018. aug. 7. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!