Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukak segitseget...

Tapasztalt anyukak segitseget szeretnem kerni. Az almareszelon lereszelt almabol nem tudok let nyerni. Maskepp hogyan tudnek almabol levet nyerni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 19:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Koszonom ezt a lehetoseget is kiprobalom.
2018. aug. 7. 20:46
 12/19 anonim ***** válasza:
Amikor en hozzataplaltam es lereszeltem egy almat kb egy teaskanalnyi leve volt (azt is preselni kellett) mikor azt megette adtam még egy kaveskanallal a husabol azt jonapot...masnap levet mar nem is kapott csak 3 kanal almat es igy tovabb. Semmi gond nem volt vele. Emiatt ne vegyel centrifugat ;) amugy tuti fajta fuggo emlekszem regen cdinaltam almaspitet hat ugy kellett leonteni rola a let hogy be aztassa el a tesztat...valoszinu csak nem jo fajtat vettel a zoldseges biztos segit ebben
2018. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Par helyet bejartam almaert,es direkt mondtam,hogy levet szeretnek belole nyerni.Es mindenhol az az egy alma fajta volt, mert hogy ez a nyar vege fele fajta alma a nevet azt nem tudom.
2018. aug. 7. 21:08
 14/19 anonim ***** válasza:
Üvegreszelővel sima ügy.
2018. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, így a gyerekeim reszelt almával kezdték a hozzátáplálást. Kutya bajuk, azóta is nagy alma rajongók. (4 és 1,5 éves)
2018. aug. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen ezt az uveg reszelot beszerzem.Remelem sikerulni fog.

Jo lenne mindenkepp a level probalkozmi.

2018. aug. 8. 06:37
 17/19 anonim ***** válasza:
Másik almafajtával próbálkozz!
2018. aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
levet én egyáltalán nem adtam anno magában. Első nap csak nyalogatta a pépet (idared val vagy jonagored, már nem is tudom, de mai napig ez a kettő a sláger), második nap már tolt 2 kanállal, a hét végére fél almát belapátoltam neki :)
2018. aug. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Sikerult uveg reszelovel meg masik alma fajtabol levet csinalni 🙂

Koszonom szepen a segitsegeket.

2018. aug. 8. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!