Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 het mulva lesz 6 hónapos a...

2 het mulva lesz 6 hónapos a kisfiam, de még nem fordult át?

Figyelt kérdés

Vagyis de... 2 hónappal ezelott hasrol hatra, de csak egyik iranyba. Nem sokszor.

Oldalára fordul, de ott meg is áll a történet, viszont már kúszást próbálgatja..néha sikerül neki előre jutni.

Mi lesz a forgással?? Beindulhat ez 6 hós státuszra?


2018. aug. 8. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Beindulhat persze. Én a kisfiamnak annak idején úgy segítettem, hogy egy kis plédet rombusz alakban leraktam, rá a baba és emelgettem a pléd sarkait, ezzel segítettem neki megkezdeni és átfordulni. 2 nap után már magától csinálta. Remélem érthetően írtam le.😊
2018. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nagyobbik lanyom momdemt keson kezdett ezt is csak 7 hosan...4 hosan atforult mar es akkor azt hittem minden sima, de utana 7 hos koraig soha tobbet...de nekem nem mondtak olyat a feleves statuszon hpgy ez gond lenne.....

Viszont hason lenni utalt, napi 2x10 tiz percet edzetrunk, vegig uvoltotte szo szerint edzes volt.....es szerintem ez az oka hogy mindent keson csinalt utana...marminr hogy nem volt soha hason es nem erosodott laba hata....ezt figyelheteted esetlg marmint minel tobbet legyen hason

2018. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

normális, sajna a legtöbbnek a kicsi keze útban van.


amit tudsz csinálni, amit én is csinálok minden nap az enyémmel, hogy sokat gyakorolsz, segítesz átfordulni, megtanítani a technikát neki, hogy mit hova tegyen.

Imádom, mert kétszer megmutatom és harmadik nap már maga is tudja csinálni (véletlenül, de pont úgy ahogy gyakoroltuk)


csináld azt, hogy görgeted a combodon lefele

mint ebben a videóban:


https://www.youtube.com/watch?v=HaXVRCv4OLg

2018. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Kérdezd meg a védőnőt vagy inkább a gyerekorvost. A babám 6 hónaposan kúszott, most 7 hónaposan mászik. Sok mindentől függ, szakembert kellene megkérdezned.
2018. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, olvastam még tegnao reggel. De időm nen volt,hogy írjak..:)



Ja.. biztosan rákos... vagy csak normális/aggódó anyja van...

2018. aug. 10. 14:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a videót :)
2018. aug. 10. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!