Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudok valami tenni hogy 1...

Tudok valami tenni hogy 1 honapos kisfiam ataludja az ejszakat? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Sokszor felkel ejszaka.A lanyom ilyenkor mar szepen ataludta az ejszakat.Hasfajos a fiam a lanyom is az volt.a fiam anyatejes meg a lanyom 6 hetes koratol tapszeres volt.Valami tanacs hogy jobban aludjon ejszaka?3-4 alkalommal kel fel este 8-tol reggel 7-ig.Eddig volt napkozben egy kis napirendje.De most teljesen felvan borulva.Eddig 3-4 orankent evett most van hogy 2 orankent fent van enni es fel orakat alszik.
2016. okt. 31. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normalis. A gyerekek nem egyformak. Az egyik gyereked ilyen volt, a masik olyan. Van, aki evekig nem alussza at az ejszakat.
2016. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1 hónaposan enyém is felkelt ennyiszer szopizni. Ez szerintem nem baj, sőt, az enyémek kimondottan jó alvónak tartottam (és most is az).

Nap közben szerintem már kevesebb alvás kell neki, ezért kel gyakrabban.

2016. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A fiam 2 hetes korától átaludta az éjszakát, a lányom 3 hónapos lesz, még 2szer ébred, nehezen is alszik vissza (ma pl. negyed 6kor keltünk, 8 után aludt vissza séta közben).
2016. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De cuki kérdés. :D A 10 hónapos fiam is felkel még egyszer szopizni, pedig ő már eszik rendesen nappal. :)
2016. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányoddal hatalmas szerencséd volt az ilyen pici babák 90%-a nem alussza át az éjszakát. Nincs ezzel semmi gond, mármint fárasztó meg minden, de ezzel jár.
2016. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az èn 3 èves fiam mèg mindig felèbred egyszer minimum.......
2016. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem is gondoltam milyen szerencses voltam a lanyommal.O mindent hamar megcsinalt,megtanult....anno mondtak a baratnoim ok milyen faradtak mert ok sokat felkelnek ejszaka.Most mar tudom mirol beszeltek.Remelem azert hamarosan javul majd a helyzet.
2016. okt. 31. 16:38
 8/10 anonim ***** válasza:

A tápszeresek ritkábban kelnek, azt nehezebben emészti meg a babagyomor. De ez is általánosság, a lányos tényleg kivételesen jó alvó volt. A fiadnál is teljesen rendben van ez a néhány kelés. Hogy sűrűbben akar enni, lehet növekedési ugrás is, kb. Hat hetes korban jellemző, de bármikor előfordulhat. Néhány nap-egy hét alatt lezajlik, rakd olyan sűrűn mellre, amilyen gyakran csak kéri, ilyenkor csinálja a tejet magának kereslet-kínálat alapon.


Nagyon jó, hogy tudod a fiadat szoptatni! Kitartást, idővel könnyebb lesz! ;)

Nekem ilyen idős fiamat jó, ha este tízkor le tudtam rakni, de inkább éjfélkor, és kelt 2-4* vagy hatig, onnantól megint éberkedett.

2016. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fiam tápszeres volt és 3 óránként evett. Szerintem nem attól függ hogy anyatejes vagy tápszeres.
2016. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
K8szonom a sok valaszt!
2016. nov. 1. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!