Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg fogja szeretni a babakocsi...

Meg fogja szeretni a babakocsit? Ti hogy bírjátok a mindennapos "egyedüllétet" otthon?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom. Szülés előtt egy hónappal költöztünk vidékre, előtte 250km-re a fővárosban laktunk, így itt nincs senki barátunk. Egész nap egyedül vagyunk itthon, reggel tudok elmenni a lányommal 20 percre a közeli pékségbe, de van, hogy így is hazafele az utat végig sírja a babakocsiban. Ezután séta már csak este van, amikor hazajön a vőlegényem. A nap többi részét itthon töltöm a 4 fal között a kicsivel. Nagyobb bevásárlóközpont, pláza stb nincs a közelben, hosszabb útra pedig nem merek vele elindulni mert 10 perc után addig sír amíg ki nem veszem a babakocsiból nézelődni és utána már nem is lehet visszarakni. Talán ha picit nagyobb megfogja szeretni a babakocsit? Már annak is örülnék ha reggel 1 órára le tudnék vele menni és nem sírna folyton.
2018. aug. 13. 16:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Játékot tettél bele?
2018. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem szereti a babakocsit, minek erőlteted? Vegyél inkább egy hordozókendőt, aztán mehetsz vele amerre akarsz.
2018. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, csörgőpapír, zenélő maci, csörgős pillangó mindennel próbálom lekötni a figyelmét, de nem hagyja abba a sírást addig amíg ki nem veszem a babakocsiból. :( Próbáltam az autóshordozóba is levinni mert abból jobban ki lát de ugyanúgy 10-20 perc után jön a sírás.
2018. aug. 13. 16:20
 4/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló szituáció van.(ismerős téren, sajnos nem tudok senkivel beszélgetni ami nagyon rossz)

Azzal tudlak vigasztalni,ha már bele tudod tenni a kicsit sportkocsiba talán jobban ellesz.A mozesreszt mi is kb 6*használtuk.Jo 3honapja sportkocsira váltottunk azóta simán lehet vele egy órát sétálni.

2018. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte az én babám se szerette. De hordoztam is aktívan. Próbáld ki a kendőt, hidd el, nem fogod megbánni.

Most tíz hós, és elvan babakocsiban is, de előfordul, hogy ki kell venni.

2018. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hordozókendő. Nagyon pici még, teljesen normális, hogy veled akar lenni. Kényelmesebb is kendővel közlekedni, mint baba kocsival. Ne aggódj, kinövi (úgy három éves korára XD)
2018. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy túl kemény a kocsi? vagy épp túl puha?
2018. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia! Osztom az elöttem szólók véleményét. Hordozó kendő, vagy mei tai vagy valami. 3 fiam van. Az első 3-4hónapban mindegyik ordított a babakocsiban, viszont mei-taiban(ez is egy hordozó eszköz) simán elszunyáltak rajtam akár 3-4órát is. Így mehettem amerre akartam, nem beszélve róla, hogy így volt 2 szabad kezem. Ez már többes gyerek mellet szempont igazán. Hogy a kérxésre is válaszoljak, el fog múlni. KB legkésőbb 5 - 6hós korában már el lesz a kocsiban is. Az 1 fiam jó 6 hós volt amikor már lehetett akár 1 órát is menni vele kocsival, üvöltés nélkül.,a 2.-at már 4 hósan elkezdtem tologatni, de bevallom 8-10kg-os korukig váltogattam az eszközöket. Most a legkisebb 3hónapos múlt.kb 1 hete kezdtem el vele babakocsizni.... Egyenlőre változó a tűrőképessége.
2018. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy zavarja, hogy nem lát ki.
2018. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálunk szinten ez a helyzet. 4honapos a lányom,de kb egy hete nem marad a kocsiban. Nem sir,csak amolyan "könyörgés " van, amikor kiveszem semmi gond , nézelődik. Ha megpróbálom vissza tenni megint elkezdi.Holnap kipróbáljuk a sport részt ,ami újszülött kortól használható,mert ez így senkinek nem jò.Az a gond,hogy csak este járunk ki,amikor már nincs nagy meleg es szerintem elszokott a kocsitol.Aludni nem is tud benne.
2018. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!