Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszaköltöznétek pestre a...

Visszaköltöznétek pestre a szülés után?

Figyelt kérdés

Eddig pesten éltünk pontosan gazdasági okok miatt költöztünk haza de nagyon unalmas a kisváros pest nyüzsgése után.

Sajnos tisztában vagyok vele hogy babával ma pesten lehetetlen találni.


Sokat rendelek pestről webshopokról próbálom ezzel pótolni azt a kényelmet ami a pesti választékot jellemzi.

De csak hiányzik a belváros a sok sok drogéria beülős hely meg maga a feeling.


2018. aug. 13. 16:14
1 2
 1/11 babyboom567 ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!

Babával a következők lesznek fontosak.

-babakocsival járható út(gondolok itt a padkákra is)

-közel orvosi rendelő,gyógyszertár stb.(mind babakocsival megközelíthető)

-játszótér,parkos rész(ami mentes kutyakakától)

-olyan boltok ahol a sorok közt elfér a babakocsi.

-esetleg tömegközlekedés(babakocsibarát)


Különben sokat éltem pesten, nem gyereknek való szerintem.Dolgozni, bulizni ,tanulni, megismerni rengeteg embert,ezekre szerintem jó.De gyerekkel majd neked is más lesz fontos.

Különben egy csomó beülős helyre,pont nem fogsz tudni a babakocsival bemenni, mert van 2-3 lépcsőfok, meg szűk a bejárat.

2018. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálunk is. Sok boltot, beülős helyet hiányolok innem vidékről ahova Pesten járkáltunk. Itt vasárnap kb nyitva sincs semmi, nem tudunk elmenni szétnézni vagy vásárolni sehova. De Pesten gyerekkel ilyen albérlet árak mellett nagyon nehéz jó lakást találni ezért oda mi már nem költöznénk vissza most. Talán Debrecen vagy egyéb nagyobb városban gondolkodunk, ahol egy kicsit visszakaphatunk a pesti nyüzsgésből.
2018. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztalatom szerint a legtöbb pesti kiköltözik inkább, amikor gyereke lesz, hogy zöld vegye körül meg friss levegő, aki meg nem, azt a munka vagy az ingázás réme tartja vissza.
2018. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolhattátok volna, hogy akárhova mentek, Egertől Pécsig, Soprontól Szegedig mindenhol unalmas lesz, ha eddig Budapesten úgy éltetek, hogy benne éltetek a budapesti belvárosi szórakoztatóipar éjszakai forgatagának pezsgő lüktetésében.
2018. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
En a 17kerben nottem fel, hatalmas kerteshazban. A belvaros vonattal 20 perc volt, busszal az ors ugyan ennyi. Kiskoromban imadtam a kertet, a szabasagot, kozepsuliban meg az allando bulikat, es hogy az ejszakai hazahozott.
2018. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze. Az ember éljen ott, ahol szeretne.
2018. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi épp fordítva, vidékre költöztünk inkább Pestről.

Mindent meg tudunk tenni itt is, amit ott. Bár mi nem vagyunk nagy parti huliganok, és utaljuk a tömeget.

2018. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Milyen érdekes, engem ugyanez visszatartott mindig Budapesttől. :)

Pont azért jó vidéken, mert nincs nyüzsgés, éjjelente nem ordítanak fel a részegek vagy a szirénázó mentő, vagy a panelszomszéd, akinek a kisfia épp bulit tart...

Vásárolni vidéken is lehet és vannak egész jó helyek, kávézók, több a strand, a szép kirándulóhelyek, várak, kulturális látnivalók.

2018. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább költöznék innen,sosem értettem mit lehet szeretni ezen a városon.Amúgy Budapest,nem pest.
2018. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én budapesti vagyok, mindig is az voltam, nagyon szeretem. Sose jártam bulizni, de imádom a pörgést. Nincsenek éjjel részegek, meg szirénák, pedig nagyon forgalmas helyen lakom (Battyhány tér). Minden közel van, mégis van zöld a közelben. 2 gyerekünk van már. Szeretnénk majd házba menni, de a közelbe pont ezek miatt. Én teljesen megértelek.
2018. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!