Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem vállalt második...

Aki nem vállalt második babát, mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 17:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

38 vagyok, egyedulallo anya 3 eves kislannyal. Az apja par honapos koraban lelepett.

Sajnos komoly kronikus betegsegem van + ugye nincs ferjem+ az eletkorom, ugyhogy valoszinu nem lesz tobb.

2018. aug. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Mert pici a lakás.
2018. aug. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Mi a penz miatt, szeretjuk, hogy minden honapban jol kijovunk, es jol vagyunk harman.:)


Egyebkent neked nagyon picike a babad, azert a szules, terhesseg, elso honapok gondjainak emleke nem mulik el hipp hopp. Siman lehet, hogy 3 ev mulva nem ezt mondod majd.:) En is elfelejtettem mar teljesen az egesz terhesseget, pedig nalam volt minden (amniotol elkezdve verzesig minden).:)

2018. aug. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem biztos, hogy ezt mindig így fogjátok érezni. Mi a lányunk 2-2,5 éves koráig kizártnak éreztük, hogy lesz még egy. Én nem utáltam a babakort, de hányás 14 hétig a terhesség elején, toxémiagyanú a terhesség végén, a gyerek 2,5 évig nem aludta át az éjszakát, a legrosszabb időszakban 20 percenként kelt, rossz evő volt nagyon, 2 évig szoptattam is, úgyhogy azért megterhelő volt az első 2 év rendesen, még akkor is, ha úgy éreztem, hogy imádom csinálni. Meg amúgy is, jó így hárman, nem kell még egy. Aztán eltelt ez az időszak, okos nagylány lett, és elkezdtem érezni pár hónapon belül, hogy babáznék ismét. A férjem akkor még nem, de fél év múlva ő is. Így most januárra várjuk a kisfiunkat, toxémiateszt negatív, úgyhogy tök nyugodtak vagyunk, de megint nagyon szarul voltam eleinte, és mondogattam, hogy na itt én tuti befejeztem :D 3,5 év lesz a gyerekek közt.
2018. aug. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Majdnem meghalt a babám, ezt elfelejtettem írni. Nem tudnám újra végigvinni a terhességet.
2018. aug. 17. 08:59
 16/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egy gyerekem van, kizarolagos figyelmet szeretnek neki, amit en annak idejen nem kaptam meg a testvereim miatt. Szerintem egykenek lenni a legjobb dolog a vilagon, egy igazi ajandek a szuloktol. Nem lesz feltekenyseg, maximalisan tudom tamogatni anyagilag es erzelmileg is.
2018. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

37 vagyok, egyre inkabb oregnek erzem magam.

Konnyu terhessegem volt, gyors csaszar, inkabb az otthoni dolgok mentek nehezen.

Hasfajos volt, en kuszkodtem a szoptatassal, fejtem, nem aludtunk 1,5 even at, ez idegileg kicsinalt. Zombikent eltem meg a hetkoznapokat.

Hisztikort is nehezen toleraltuk, igazabol orulok, hogy tul vagyunk ezeken. Neha elkap az erzes, milyen volt babazni, de mar nem kezdem elorol. Raadasul jo munkam van, szeretem, ismet emberek kozott vagyok, feludules volt visszajonni.

2018. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!