Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól használhat...

Hány hónapos kortól használható az esernyőre csukható babakocsi?

Figyelt kérdés
kisfiam 6,5 hónapos és a babkocsink (2 funkciós) olyan dög nehéz, hogy nem tudom egyedül az autó csomagtartójába betenni. A vásárlások alkalmával így fiacskámat a karomban cipelem. Hát az Ö 8 kg-ja hosszú távon...
2009. aug. 16. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél, használd:)

Mi is kb akkor kezdtük, és egy csoda volt!

Sokkal könnyebb, egyszerűbb, tolni is, szétnyitni-összecsukni egy kézzel tudom, úgy hogy a baba az ölembe, nem gond buszra szállni, és bárhova elfér összecsukva:-)

Imádom, és lány is jobban szereti, mint a "nagy " babakocsit.

2009. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem, ha magától,önállóan tud ülni, akkor ugye lehet ültetni, ez esetben ernyő kocsiban is.
2009. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem is ül magától,lehet olyat venni ami több fokozatban dönthető.Mi is olyat használunk,6 hós kisfiú még nem ül.Félig ülő helyzetbe áll a kocsi.
2009. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!