Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zselyke Zoé hogy hangzik...

Zselyke Zoé hogy hangzik együtt? (akinek nem tetszenek a nevej az ne irjon nem erdekel a szemelyes velemenye ) Konkretan maga a parositas erdekel

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 23:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem szépek és jól is hangzanak.


(kérdező, kár volt kiírnod hogy ne válaszoljon akinek nem tetszik mert ez a mai anyaknak meg úgy általánosságban a válaszolgatóknak ez VÖRÖS POSZTÓ A BESZÓLÁSRA. Bevadulnak mint a felspannolt bika, és csakatértis lerondázzák a párosítást.....gyakorin nem szabad vörös posztót lebegtetni az állatok előtt. Kutyának vagy macskának sem lebegtetsz csontot meg gombolyagot, mert ők is ösztönlények mint a válaszolók nagyrésze.


Aki meg az eredetekkel jön hogy azért nem illik mert magyar meg görög....na az meg a nap idiótája. Ki sem fejtem miért úgyse fogná fel.)

2018. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
remelem, a kerdezo a gyermeke iskolavalasztasaval is ekkora gondban lesz, mint ket, egymassal totalisan nem illo nev osszepasszitasaval.
2018. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
58%
Két ronda celebnév egymás mellett. Ráadásul a Zselyke művidéki, a Zoé meg művárosi. Borzalmas együtt is.
2018. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
73%
amúgy miért idióta az a válaszoló, aki szerint rettentő két teljesen más eredetű nevet egymás mellé tenni?
2018. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Szerintem sem illenek össze stílusra sem szerencsés keveredés (kb. mint egy Botond Benett), de kimondva is nehézkes.
2018. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
70%
A Zselyke szép ősi név. A Zoe ronda, tucat.
2018. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nálunk a Zselyke iszonyat tucat, rengeteget ismerek. Zoé nem rossz név. Önmagában egyik névvel sincs gond de együtt nekem már nagyon sok, nyelvtörős.
2018. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
55%
Borzalmas
2019. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

külön-külön se szép nevek szerintem, egyben a kettő meg,hát, sok név van,és rengeteg szép, és szomorú lennék,ha a szüleimnek pont ezt a kettőt sikerült volna kiválasztani. mikor annyi név van.


bocsi,ha valakit megbántottam.

2022. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!