Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen popsikrémet használt...

Ti milyen popsikrémet használtok az ujjszülött babánal?

Figyelt kérdés
4 hét múlva szülök.még nem vettem popsikrémet mert ugyis ír fel a gyerekorvos.az jó lesz vagy vegyek azért valamilyet?
2018. aug. 27. 10:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha jó a törlőkendő, akkor nem kell popsikrém, mi csak este fürdés után használunk biolát, vagy ha piros kicsit, akkor sudocream-et.

Törlőkendő:

- vettem bambusz törlőkendőket, azt bevizezem, mosható pelenkákkal együtt mosom

- cot one törlőkendő, nagyon jó, de drága

- rossmann extra sensitive törlőkendő, állítólag szintén méregmentes, olcsó és jó minőségű.

2018. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet.

Ha jó a popsitörlő (pl.: rossmann extra sensitive) és jó a pelenka (pampers pont nem, de a libero, babylove illatanyagmentes), akkor max. a fogzás vagy más okozta hasmenés csípte ki. 3 év alatt a minta sudocream-et se használtuk el.

2018. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán használok popsikremet, mosható pelenkat hadznalok a fiamnak, de fogzas hasmenés esetén azért kellett. Egy darabig sudocremet hasznaltam, de a nagyon csúnya (fogzasnal neki sebes lesz azonnal) esetekben tiszta lanolinnal kenem, sajnos csak az vált be, pedig mindent próbáltam.
2018. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Én a sima gyógyszetárit használom mai napig ( 2 éves lesz). Tökéletes az állaga, kis puha volt a posija. Ha valamiért kipirosodott akkor neugranormon. Az is mindig van itthon, mert 1 éjszaka alatt helyrerakja a piros popsit.
2018. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%
Születése ota Neogranormont használunk.
2018. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15/15 vagyok Gratulálok annak aki lepontozta a válaszom,szerintem az volt a a kérdés h ki milyen posikrémet használ,mindenkinek szíve jóga eldönteni h mit ken a gyerekére.
2018. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!