Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a bölcsőhalál oka?

Mi a bölcsőhalál oka?

Figyelt kérdés
Volt aki érintett volt benne? Anyukák ti sosem aggódtatok emiatt?
2018. aug. 27. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Okát nem tudni


De aggódtam mert a családban volt., légzésfigyelők előtt ( nem tudni, hogy túl mélyen alvás miatt, vagy szívmegállás miatt)


2-szer bejelzett nálunk is a légzésfigyelő.. Egyszer nem tévesen

2018. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Az agyban még alacsony a szerotonin szintjük, ez felel a légzés és szívritmus kontrollért


Elsősorban terhesen dohányzo anyák gyermekei érintettek

Főleg fiúgyermekeknél jellemző

Legkritikusabb a 2.hónap

2018. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aggódtam, ezért is vettünk légzésfigyelőt. Szerencsére a környezetemben nem volt példa rá, engem egy sorozat miatt nyugtalanított a dolog. Sosem jelzett, így nyugodtabb vagyok a többi gyereket illetően, de mindenképp használni fogjuk náluk is.
2018. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baràtnőm babàja séta közben, babakocsiban halt meg 6hetesen, így borzalmasan féltem. Volt kisàgyban is légzés figyelő, és vettem olyat is ami babakocsiban is hasznàlható. Ezen túl az első hetekben vagy 40* keltem, hogy Úristen minden oké?!?
2018. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem aggódtam, mert tisztában vagyok vele, hogy 1 éves korig bekövetkezhet, és hiába aggódom szét magam, ha hajlamos rá, akkor meghal.


Tőlünk telhető mindent megtettünk, hogy ne legyen baj. Néha eszembe jutott, de nem kattogtam ezen feleslegesen, mert attól nem lesz jobb neki, ha az anyja egy ideggóc.

2018. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!