Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart ez a nagyon anyas...

Meddig tart ez a nagyon anyas időszak?

Figyelt kérdés
A szobából sem enged ki sírás nélkül. Azt hittem nálunk nem lesz ilyen durva. Most 8 hónapos, eddig tok jól elvolt. Ha csináltam a dolgom akkor is eljátszott a szobába. Tudtam főzni, mosni, takarítani. Most ott tartunk h meg ha terigetek a szobába vele akkor is sír. Semmit nem tudok csinálni. Leszaladok indítani mosast de azt is végig orditja. Ráadásul a nappali 3 alvásra hirtelen 1 lett. Nem megy a 2-3ora alatt mindent intézni úgy h enni is csak akkor tudok. Hiába viszem magammal nem marad meg. Ráadásul a mászás utan gyorsan megtanult felallni de csak nekünk támaszkodva. Így állandóan rajtam mászik. Pedig nem volt felszoktatva. Most kezdődött 1-2hete. Mikor este hazaer az apja azzal elvan, de csak ha engem is lát. Kicsit idegileg elfaradtam. Nem tudom magamra kötni így nem opció. Ötletek? Illetve szerintetek mennyire lesz ennyire durva?
2018. aug. 29. 10:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
13 hónapos és nem igazán akar múlni kislányomnál a szepa. Annyira durva hogy az apjával is ordít , nem nyugszik meg. Ha itt vagyok én is akkor tök jót jatszik vele és jól elvannak. Én is nagyon várom hogy enyhüljön.
2018. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Most 15 hónapos a fiam, tegnap elmentem kirándulni a kollégákkal, egész nap nem látott (reggel még aludt mikor elmentem, este meg már aludt mikor hazaértem). A férjemmel volt itthon. Előző nap itt rettegtem, hogy biztos ordítani fog, hogy nem lát. Tudod mi történt? Nagyon jol elvolt apával, nem hiányolt. Ugyhogy elmúlik majd, türelem.
2018. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!