Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy irigy vagyok...

Normális, hogy irigy vagyok arra, ha más babája alszik éjjel?

Figyelt kérdés
Gonosznak érzem magam. Irigy vagyok, az övé miért nem rossz alvó?
2018. aug. 29. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Igen ez már irigység.

A kérdés alapján akartam elöször irni, hogy nem vagy irigy, csak vágysz arra ami jobb.

De ha azt kívanod az övé se aludjon akkor bizony rosszindulatuan irigy vagy.


Ha valamit nagyon akarunk és vágyunk rá egy idö után bekövetkezik. De ha a gondolatban rosszindulatuság és irigység van akkor még sokat fogsz szenvedni.


Kivand inkább azt, hogy a te babád is jó alvó legyen.

2018. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mondom senkinek, ezt megtartom magamnak. Most mit csináljak? Meg bűntudatot is lesz, hogy ennyire irigy vagyok. De egyszerűen nem hiszem el, hogy az én gyerekem meg másfél évesen is sikítva kel fel.
2018. aug. 29. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem, ez rosszindulat.

Az én gyerekem se alszik, de ha a szomszédé se, az nekem miért jó?

A kisgyerek már csak ilyen, lehet, hogy az övé sem fogja továbbra is simán átaludni. Ennek annyi oka lehet...

Mindenesetre ez a rosszindulatú irigység nagyon ronda dolog.

2018. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem normális.
2018. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem oké. Rosszindulatú vagy.

Koncentrálj magatokra és inkább érd el h nektek is zökkenőmentes legyen az éjjel.

Kérdezd meg mit csinál ő, amit te esetleg nem

A rosszindulatusag nem vezet eredményre. Az élettől visszakapod.

2018. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
73%
Inkább örülj neki hogy neked legalább van gyereked és van értelme ébren lenni éjszaka... más örülne ha ilyen gondja lenne...
2018. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem szép az irígység, de ilyen helyzetben normális. A nemalvás hosszútávon nagyon stresszes. Valahol ki kell adni a gőzt és ezt legalább nem a családoddal csinálod és nem a gyereket okolod miatta.

Keress valami más feszültségleezetőt vagy egy hobbit, ami feltölt.

2018. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy egészséges gyereked, és ráadásul teljesen normális hogy egy másfél éves még felébred éjjel sírva. Ha elfogadod hogy ez normális, talán nem leszel ilyen frusztrált. Majd javulni fog. Biztosan van amiben meg a te gyereked a könnyebb eset. Nàlam kettő kel felváltva, és egymást is felébresztik éjjel-nappal, de másnak ennél sokkal nagyobb gondjai vannak.
2018. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Megértelek. Az én gyerekem 3 éves volt, mire átaludta az éjszakákat. Soha nem felejtem el. Azóta sem tudok rendesen aludni...
2018. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, normális, olyan szempontból, hogy a kialvatlansag teljesen kifordítja az embert magából. Nem tudsz segítséget kérni? Hogy legalább hetente egyszer kialhassad magad?
2018. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!