Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13hós lányom nem hajlandó...

13hós lányom nem hajlandó rendes ételt enni, hiába próbálkozom, mindent kiköp. Bármilyen étel is az. Ha eszik is belőle csak nagyon minimális mennyiségeket. Mit lehetne, hogy a hasonló korú gyerekekhez megfelelően egyen normálisan, ne csak cicit?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Szerintem inkább a védőnőtől meg a gyerekorvostól kérdezz. Itt csak az az okos tanács, hogy éheztesd? Röhej. A természeti népek 5 éves korig szoptatnak, csak nálunk nézik hülyének azt, ha valaki 1 éves kor után is.

Na, meg a jó evő gyerekek anyukái el sem tudják képzelni, hogy a gyerek nem fogadja el a kaját. Engem is mindenki szekált, hogy miért nem adok ezt meg azt a gyereknek. Pedig én próbáltam etetni, de nem fogadta el. A megtömésnek, éheztetésnek nem vagyok a híve. 1 évesen volt 11,5 kg egyébként.

De ha gondolod, akkor ne adj neki semmit, hátha attól tényleg megjön az étvágya. Kötve hiszem. A lányom most 2, 5 éves, és most sem nagyon eszik csak gyümölcsöt, meg zöldséget meg tejet. Az orvos szerint irigylésre méltó. A vérképe rendben. 15,2 kg most. Én örülök, hogy sokáig tudtam szoptatni.

Inkább arra tanítsd meg, hogy ne harapjon, ha zavar. Nekem soha nem fájt a szoptatás.

2010. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.Az én lányom kb.9,5kg,ma megyek majd méretni,rákérdezek a dokira is védőnőre is bár nem sokat érnek..

Ha van még ötlete valakinek írjatok,köszi.

2010. jún. 22. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!