Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
a 4 hetes kislányom mindig sír mikor leteszem a kicsi ágyba vagy megallok vele a babakocsival. Nem tudok leülni vele vagy megállni beszélgetni mert rögtön felébred. A fiam is ilyen volt és most a lányom is ilyen. Nem tudom mit csinálok rosszul. Pedig igyekeztem, hogy ne legyen sokat ölben. Legyen sokat a kicsi ágyában de napról napra kevesebbet bír az ágyban ülni.

2018. szept. 1. 10:19
 1/6 A kérdező kommentje:
A 2 éves fiammal is foglalkoznom kell. Nem lehet a lányom folyton ölben. Nem tudom, hogyan oldjam meg.
2018. szept. 1. 10:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálsz rosszul. Nekem a fiam is ilyen volt, pedig ő pl 9 hónaposan szinte letojta a fejemet, mászott meg pakolt egész nap. De 3 hós koráig lerakni se tudtam. A kislányom más, ő ugyanilyen volt csak most 14 hónaposan is nagyon bújós és magában nincs el negyed óránál többet. Ő ilyen. :D egyik gyereket se kezeltem másképp, sőt, pont a kislány a kicsi, mellette igyekszek a naggyal is foglalkozni, szóval fordítva lenne logikus. :D
2018. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nálunk 21 hó a különbség és magamra kötöttem a kicsit, igyekeztem a naggyal is foglalkozni úgy. Nem volt az igazi, de a semminél jobb.
2018. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a testközelségre vágyik, pici még nagyon. Használj hordozókendőt, így az ő igényeit is kielégíted, aludhat is benne, megnyugtatja, de mégis lesz két szabad kezed,hogy a másik gyerkőccel is foglalkozz.
2018. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy 4. Írja. Még annyi, hogy ez pont olyan probléma, amit csak rontasz azzal, hogy megpróbálod szoktatni - ő csak azt veszi ki belőle, hogy az anyukájával lenne, de nem lehet. Minnél többet rongatod-hordozod-szoptatod, annál könnyebb lesz, amikor leteszed
2018. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanácsokat.
2018. szept. 2. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!