Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csödötmondtam mint anya. Mit...

Csödötmondtam mint anya. Mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nemtudom mar. A gyerekem nagxon rossz alvo. Este nyolckor el alszik aztan ejfeltol mint a pokol. Minden oravan fent vagyunk ketszer haromszor. Aztan pedig fel negytol fent van hatig. Csak ot honapos de olyan keveseket alszik. En mar nem birom alvas nelkul. A napi teendok. Hazat rendbe tartani, ebed legyen itthon, es meg vele is foglalkozom mert mar jocskan igenyli.

Ennyire szar anya vagyok ?? 😔


2017. aug. 2. 05:24
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van így? Lehet a foga jön. Vagy ez a nagy kánikula zavar be neki.
2017. aug. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Napok ota ez megy. Igen enis gondoltam mar ra hogy a foga. De se nem nyalazik, semmi ilyen jele nincs hogy foga jonne
2017. aug. 2. 05:33
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen ez :( Az én gyerekem az első két hónapban este 7 után elaludt és éjfélkor felkelt majd reggel 5-8 között aludt el, délbe felkelt majd fürdésig 3 óránként ébredt. Teljesen ki voltunk a fáradságtól. Majd kiderült, hogy tejallergiája van és be voltak gyulladva a belei, a fájdalom pedig gyakran éjszaka jelentkezik. Miután speciális tápszert kapott minden helyrejött.
2017. aug. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a hőség miatt is lehet. Szenvedés felnőttnek is, nemhogy picinek. A hűvösebb napokon jobb a helyzet?
2017. aug. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak napok ota akkor biztos van oka.ezen a nemalvás időszakon a legtöbbünk áttesett.lehet a fogzás vagy a meleg is.
2017. aug. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
12%
Napi teendok? Mit kell egesz nap csinalni? En ket naponta takaritok, mikor parom nappalos, gyorsba rendet rakok, meg port torlok, ejszakasaba a kertet kapalom. A portorlessel egyutt egy ora egy szoba, van ketto, plusz a konyha es a furdo. Az udvaron minden nap fel kell seperni. Fozok, mikor parom nappalos es fozok, mikor ejszakas.. akkor ketfelet meg pluszba, hogy ne kelljen mikor pihenos es ne ugyanazt egyuk. En nem tudom, mit kell itt mindig panaszkodni. Nem kell mindig nagytakaritast csinalni, csinalsz egy gyors rendet es kesz. Este meg, mikor parod otthon van, felsepersz, felmosol. Nem nagy dolog a hazi munka, nekem van egy kert is, most rakom el a zoldseget, csalamadet, lekvart, palinkat fozunk, kecskesajtot keszitunk.. es en meg az utcankat is takaritom, mikor setalunk a gyerekkel. Az enyem is ot honapos, de nem nyafogok ennyit, mint te. Es nincs olyan, hogy igenyli.. le kell tenni, korbe kell rakni jatekokkal es hadd legyen el.. nem kell allandoan a fenekebe bujni. En mikor hazajottunk a korhazbol, mar akkor se fogtam az olembe allandoan, vittem magammal a hordozoba, rohangaltam be hozza de a mai napig megvan csinalva mindig a takaritas, a kert es kaja is van. Es a lanyom is mosolygos, nyugodt, kiegyensulyozott. En is foglalkozom vele sokat pl 2 honaposan szepen tartotta a fejet, adogattam a kezebe dolgokat, iranyitottam a figyelmet stb de nem allandoan. Arra meg vegkepp nem szoktattam, hogy olbe legyen. Velem van mindig, mindig enekelek neki, beszelek hozza, kukucsolunk stb de nem igenyel non stop foglalkozast. Pl tegnap egy fel ora alatt rendet raktam es fekudtunk egymas mellett az agyban. Este meg locsoltam. Szoval tessek kicsit osszeszedni magad!
2017. aug. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
84%
Na megjött a legujabb szuperanyukánk.. :D
2017. aug. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Hat kedves utolso, jo hogy ennyire reszletesen mindent leirtá es kipkositottal. Nagyon erre volt szulsegem. Orulok h nem nyafogsz annyit mint en. Bar nemtudom egy kerdesbol mennyire veheto le h mennyit nyafogok! De oke. Napi teendok? Igen. Van egy bazi nagy hazunk. Meg egy gyerekem. Es kepzeld a sajat cegunk papirozasat is en viszem a konyvelessel egyutt. Szoval elj csak a kis vilagodban!
2017. aug. 2. 06:25
 9/60 anonim ***** válasza:
78%

Hát tudod 6os!

Igenis fárasztó napokig kialvatlanul lenni,de közbe a gyerekkel foglalkozni.

Megfőzni.és a háztartás is vezetni.és nem arragondolok amikor csak 1 éjszaka aludt rosszul a gyerek.

De ti szuperanyukák ezt nem tudhatjátok..

2017. aug. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Igen. Biztosan van valami csak nemtudom mi :( sajnos nem jo alvo vegkepp. Es altalaban ugy nez ki h ket orankent felkel tiz percekre aztan vissza alszik. Azt mar vlhogy megszoktam. De ezt nem tudom mar hova tenni. Nagyon faradt vagyok es elkeseredett :(
2017. aug. 2. 06:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!