Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetek mégis terhes?

Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
sziasztok,igazából kétségbe esésemben fordulok hozzátok (nem tervezett terheségröl van szó,persze természetesen örülnék ha lenne).Szóval a történetem igazából már körülbelül picit több mint egy hónapja folyik,nem szeretnék felesleges köröket írni ,csak a tényeket.Szóval pont menstruáció előtt voltam együtt a párommal,általában védekezünk ,de csak megszakításos módszerrel ,viszont most mivel eddig sem volt ebből gond ,nem védekeztünk,bíztam benne lényegében...körülbelül 1-2 hétre rá nagyon fáradékony lettem,émelyegtem,a melleim fájtak (menstruáció előtt sem jellemző rám sem a görcs sem a mell fájdalom) undorodtam az ételtől fejfájás csatlakozott ,hasi fájdalom ,hányinger ,pecsételő vérzés és a menstruációm is ki maradt 20 napot.Ezután el mentem csináltam reggel 3 tesztet ami negatív lett,és ezek után volt egy másfél napos menstruációhoz hasonló vérzésem is de jelentősen rövid ,és mintha kicsit más lett volna az állaga....el mentem nőgyógyászhoz pontosan az aktus után körülbelül 3 hétre rá,aki viszont szintén azt mondta h nem talált semmi rendelleneset ,emelet petezsákot sem lát egyenlőre viszont a egy nagyon erős ciklus csuszást észlel ,mivel úgy néz ki mintha peteérésem lenne de nm a ciklusomnak megfelelően (4 nappal a menstruációnak hitt vérzés után volt ez) és hogy csináljak azért egy újabb gyors tesztet ami szintén negatív lett így le is mondtam a dologról és más irányba keztek el vizsgálgatni ami viszont szintén eredménytelen lett. jelenleg körülbelül kicsit több mint az 5 hétbe lennék,viszont csatlakozott a tünetekhez erősebb émelygés görcs fájdalom ,has puffadás keményedés feszülés,szeméremajkak felé nyilalló fájdalom ,sürü vizelési inger,méhszáj keményedés (összehúzódás),alacsony vérnyomás , derékfájdalom ,hányás , erős fehér folyás ,édesség iránti vágy (kifejezetten nem vagyok édes szájú ) sőt 2 eszméletvesztésem is volt az utolsó 2 napban (mind 2 reggel),és minden tünet maradt ami volt kivéve a pecsételő vérzést.Szerintetek mi lehet a baj ?? Összefüggés lehet aközött hogy nem régiben volt egy bakteriális fertőzésem??Valaki találkozott már ilyennel ??esetleg lehet mégis terhesség áll a hátérben?Válaszaitokat és esetleg történeteiteket hálásan és nagyon szépen köszönöm előre is ,ha valaki tud valami tippet adni hogy merre tovább ,mit tehetnék ,esetleg mitől lehet ez. :)

2018. szept. 2. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszted és doki sem látott semmit, akkor nem valószínű, hogy terhes lennél. Még egy méhen kívülinél is pozi lesz a teszt. Én azért elmennék egy magánlaborba hcg szintet nézetni a biztonság kedvéért, de valami más probléma lesz itt, lehet húgyúti, bakteriális fertőzés, stb.
2018. szept. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is az aktus után 3 héttel még semmit nem láthat az orvos!

Másrészt ha ilyen tüneteid vannak, akkor csinálj még egy tesztet, illetve keress fel másik orvost is.

De böven lehet korai terhesség is meg más is. A megszakítás nem védekezés, hanem szerencsejáték, smemi köze a bizalomhoz, hanem csak a véletlenhez!

2018. szept. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sziasztok,elöször is köszönöm a válaszokat,

aranyossak vagytok nagyon.

Emellet igen a 3 hét kevés idő ahhoz hogy lásson is valamita doki,

ezzel tisztába vagyok csak mivel nm voltam biztos,hogy az előző együttlét eredménye vagy az utolsó így gondoltam próba szerencse. :)

(mert hogy a múlt hónapban csak másfél napot volt meg) Holnap készülök venni egy kora terhességi tesztet (10mlg) erősségűt,

csak még tudom ekkora erűségben melyik lenne a legjobb fajta ...

Emelett azóta meg duzadtak a melleim is,és hangulat ingadozásaim vannak,na és egyre sürübb vizelési inger ,alhasi köldök körüli fájdalom, szédülés,folyamatos hányinger,édeség iránti sovárgás, (hányás is néha) és sokkal inkább fáradékonyság, és has pufadás görcs és keményedés van jelen,emelett egyre inkább anyai ösztönöket veszek észre magamon ami szokatlan,pl h oda kapok a hasamhoz reflexből nehogy mg üssem ,figyelek a mozdulataimra mert néha fájdalmassak ,söt a hason fekvést már kezdem el is hagyni teljesen,emelett tudom erre nm lehet alapozni,de van egy olyan megérzés h a szivem alatt van valaki...persze nm akarom elöre bele élni sem magam semmibe...

2018. szept. 6. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!