Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen tapasztalata...

Pludocska87 kérdése:

Kinek milyen tapasztalata volt hasfájással? Érdemes egyáltalán bármit is adni neki, vagy inkább várni, hogy korral elmulik neki?

Figyelt kérdés
7 hetes kislányom nagyon keservesen sír kakilás közben, teljesen ellilul. Sokszor csak sír, de nem jön neki semmi, pedig huzogatja a lábát, gondolom a hasa fáj. Már próbáltam infacolt, Gripe watert, espumisant, de már feladtam ezeket is, mert napokig használtuk őket és nem segítettek.

#hasfájás #7 hetes #sírás kakilás közben
2018. szept. 7. 11:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Teljesen úgy jártam mint a második, semmi nem segített, kiderült a tejfehérje allergia csak nem időben, de ugyanez volt mint nálad a tünetetek, még 1 évesen is székrekedéssel küzdöttünk mikor aztán kiderült mi a baj.
2018. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%
Szia! Kisfiamnak az Infacol+ Biogaia+ Colief segített. Ami egy picit is segít nekik, az szerintem megéri.
2018. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nincs székrekedése hála istennek, tud kakilni többször is egy nap, csak zavarja, és szeles mert mohón eszik.

Az espumisan tényleg jó a szelek ellen! És köszönöm a tanácsot a Biogaia cseppekhez, holnap elkezdjük adni neki. Van egy olyan érzésem hogy ez használni fog, mert picit megy a hasa szegénykémnek.

2018. szept. 7. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!