Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek lisztérzékeny a babája?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy vannak ezek a módosított keményítők és E számok.Melyik ehető és melyik nem?Módosított kukoricakeményítő jó?Vagy hogy van ez.Még kezdő vagyok.
2010. jún. 22. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem Apa lisztérzékeny. Mihez kellene a keményítő, és az E-k? Én rizslisztet használok sűrítéshez. Írj, ha van kérdésed, ha tudok, válaszolok.
2010. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmihez csak sokmindenben benne van és nem tudom ilyenkor melyiket eheti meg.Joghurt ilyesmire gondolok.
2010. jún. 22. 11:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Isered a taplalékallergia.hu oldalt? Ott sok minden le van írva, és van egy lista, amelyben fel van sorolva, hogy mely termékekre van garancia, hogy nincs benne most épp glutén, de sok minden allergént megtalálsz.
2010. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nem ismerem de most utánanézek és köszönöm szépen.
2010. jún. 22. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Szivi. Én tavaly kitanulmányoztam a lisztérzékeny táplálkozást, írj, ha segítsek. Ha nem válaszokok, írj privit, nem biztos, hogy eszembe jut ezt a kérdést nézni.
2010. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt esetleg megtudnád nekem mondani hogy melyik joghurtok megengedettek?Azt sem tudom hogy a sparos és profis ketchupok jók-e.
2010. jún. 22. 18:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem találtad meg azt a listát, amit írtam tegnap?
2010. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azon rajta vannak, mi az, ami tutira jók. A Sparos cuccok
2010. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
okról fogalmam sincs. (bocs, a lányom belenyúl, és elküldi idejekorán)
2010. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!