Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Cam Baby Bagno káddal kapcsolatban tapasztalat, vélemény?

Az a fajta,aminek az egyik fele fekvős,csúszásgátlóval,másik fele ülös. És így elvileg 1 évig lehet használni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, fürdetés, kád, babakád

2018. szept. 15. 07:35  Privát üzenet  

A válaszok

Nekünk olyan volt ès most a kicsinek is olyat vettem.

(Mèg csak kismama vagyok)

Szerettük, de egy évesen már nagykádban fürdött.

Sztem olyan 9 hós koráig fért el benne kényelmesen.

De nagyon jó kàd! :)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. szept. 15. 07:46 Privát üzenet
Nekünk az ok baby van, fekvős, lassan 16 hónapos a lányom, de ragaszkodik hozzá, szerintem nagyon jó ötlet, megérte az árát.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. szept. 15. 08:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki járt babaúszásra télen elkapott valamilyen vírust a babája? Hány hónapos volt amikor kezdtétek? Igazából minden vélemény, tapasztalat a babaúszással kapcsolatban érdekel!
Tapasztalat szélcsővel kapcsolatban? Akinek bejött az hányszor használta egy nap?
Hat hónapos kisfiam még csak háromszor fordult hasról hátra. Imád hason lenni, de ha megunja, akkor sír vagy leteszi a fejét pihenni. Mit csináljak, hogy kedvet kapjon a...
Erre van megoldás? 1 hét múlva 3 hónapos babámmal kapcsolatban lenne kérdésem, esetleg, ha volt saját tapasztalat, hogyan lehetett ezen segíteni, mert abszolút nem tudom, már...
Van valakinek tapasztalata a Wonderwalk 3 kerekűjével kapcsolatban?
Philips légzésfigyelővel kapcsolatban tapasztalat?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!