Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kértétek valamelyik extra...

Kértétek valamelyik extra oltást? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2 hónapos babámmal oltásokra megyünk csütörtökön. Doki kérdezte, hogy esetleg kérünk-e majd pneumococcus vagy rota-vírus elleni oltást (meg gondolom másfajta is van még, nekem ezek ugrottak be) Van egy 6 éves kislányom is, akkoriban még nem voltak ezek az oltások, igaz a meningitis-ellenit, kullancs-ellenit, bárányhimlő-elleni oltásokat nála beadattuk. Mi a helyzet ezekkel az újakkal? Ti beadattátok? Árakat tudtok (prevenar pl.)?
2010. jún. 22. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A Prevenar ingyenes kb 2 éve, mi beadattuk. Ezen kívül a C típusú agyhártyagyulladás elleni, Neis Vac-C-t adattuk be eddig. Egyiknek sem jelentkezett mellékhatása.
2010. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A prevenar ingyen van mostmár.Mi beadattuk mindkét gyereknek,azt javasolta a dokinőnk,a rota vírus elleni 32ezer ftvagy 36ezer.Azt nem feltétlen ajánlotta.És mivel keret nem volt rá az kimaradt.
2010. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a Prevenart kérdés nélkül adták. Mi beadattuk a Rotát is.
2010. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Prevenar 2 év alatt ingyen van.

Én ezeket kértem: prevenar, bárányhimlő, agyhártya (menjugate).

Rotát nem kértem, mert majdnem 40ezer ft, és ezer más betegségtől is lehet hasmenése-hányása (pl influenza, gyomorrontás, kalici), így azt feleslegesnek tartom.

2010. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!