Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legszivesebben megnyuvasztanam...

Legszivesebben megnyuvasztanam a párom. Igazam van?

Figyelt kérdés

Úgy volt veszünk szép új babakisagyat ki is néztük pelenkazoval.

Párom ezt megemlitette apósomnak.

Aki lebeszelte a vásárlásról.

Nekik van egy ezereves fehér kisagyuk amin már vagy 5 gyerek vegigment így az lesz a mienk

És párom ennek örül az én bele egyezésem nelkul

.

Hozzáteszem az a kiságy fent rohad már 5 éve a padláson...


2018. szept. 16. 11:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Ezt úgy oldanám meg, hogy megmutatom neki, milyen bánatát festéket vegyen hozzá, milyen új matrac kell, plusz amíg lecsiszolja, átfesti, stb. Hidd el, össze lehet úgy válogatni, hogy a végén még örül is, ha inkább újat vehet. 😄
2018. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Bànatát- bababarát értelem szerűen. 🙄
2018. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Nalunk egyszer volt egy tok hasonlo szitu, csak lampaval.


Vasarnapi ebed utan direkt ugy terveztuk, hogy elmegyunk az ikeaba mert kineztem egy allolampat ami teljesen osszhangban van a nappalival.


Majd kozli a baratom, hogy a szulei odaadjak nekunk az oveket csak ne kelljen ujat venni..


Az lett a vege, hogy vettunk ujat meg azt is elhoztuk.. 2 hetig mukodott az ovek, azota a pinceben rohad. Szoval ennyit errol.

2018. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%
El kell dönteni ki a család tagja es ki nem. A gyerekem életéről senki semmiben nem dönt az akaratom ellenére. Ez alap. És pont. A legkisebb dologban sem. Akinek nem tetszik az nem a csaladom tagja. De ez az én életem... te meg festegesd a rohadó ágyat, ha nem vagy képes kiállni magatokért! Nem mások a hibásak ha nem úgy éled az életed ahogy szeretnéd. Hanem te.
2018. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem itt kéne nyúvasztani hanem elővenni a hangod és közölni h új kiságy kell mert 5 éve a padláson rohad a másik, ennyire egyszerű.
2018. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
18%
Lepontozol? Majd jusson eszedbe, amit írtam, amikor após megmondja a férjednek, hova mehet iskolába a gyereked, és te csak nézel ki a fejedből, hogy mikor jutottál ilyen mélyre? Elárulom, most, amikor az első "kiságynál" nem mondtál nemet!
2018. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
19%

Uh.. szep helyre szuletik


1.csak orul neki azt irtad, tehat nem egyezett bele még?

2.ülj le és beszéld meg vele? Mit tanul majd toletek az a gyerek?

3. Megnyuvasztani??a gyermeked apjára ilyet írni.. fuuhh..

4. Nekem sem kéne a kiságy, nem biztos h stabil az még ha annyi gyerek túlment rajta és 5éve a padláson áll.

5. Ha van sajat pénzed, vedd meg amit akarsz...

2018. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
95%
Padláson tapasztalatom szerint nem szoktak megrohadni a dolgok (hacsak nem pont felette ázik be). Szerintem is jó ötlet úgy visszautasítani, hogy kelleni fog oda is kiságy, ha majd mentek látogatóba, addig ha szükséges, újítsák fel. Amúgy az Ikeában meg tényleg lehet kapni leszedhető oldalú, több gyerek ugrálását is kibíró kiságyakat már 10ezer forint körül, és hát az egészet nem tartom olyan problémának, amit egy normális párkapcsolatban ne lehetne "megnyuvasztás" nélkül megbeszélni.
2018. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!