Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának ételt adni,...

3 hónapos babának ételt adni, helyes vagy nem, miért? / Normális e az ha ennyi idősen segítséggel felültetik? Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Anyukám folyton azzal nyaggat hogy jajj már lehetne neki adni reszelt almát,meg lassan pörköltszaftot is a fagyit is kóstoltassuk meg vele mert...

Na szóval van egy ismerőse aki megcsinálta ezt a gyerekével ennyi idősen persze anyukám tanácsára és hú de büszke azóta magára (én ennyi idősen nem kaptam reszelt almát) szerintem nem egészséges ülni nem tudó babának ilyeneket adni... meg egyáltalán elkezdeni az étkeztetését" .

A felültetéssel meg annyit hogy azt a babát már 2 hós korára ültették.. megkérdeztem a védőnőt kíváncsiságból meg a gyerekorvost is mindketten annyit mondtak nem egészséges a gerincére nézve hogy ilyen korban ültetik mert "cuki" ... és hogy nem csoda hogy fel akar ülni mert meg lett neki mutatva" akkor nem csoda hogy el akarja sajátítani meg hogy az az egészséges ha nem "mutatják meg neki hanem maguktól jönnek rá arra meg az ideális kor 6 hó- .


2018. szept. 19. 11:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek utolsóval: szennyezettebb a világ, ami egyre több nem kívánatos genetikai hajlamot kapcsol be, plusz több olyan gyerek születik, aki régen nem született volna meg, és több betegséget regisztrálnak hamarabb, mint a mai szülők gyerekkorában. Ez mind beleszól a statisztikába, szóval nem lehet így kisakkozni, mint egy steril kísérleti közegben, hogy most a hozzátáplálásnak mindehhez mennyi köze van. Meglátásom szerint a mai 20-50-es korosztályban is elég sok ételallergiás, cukorbajos... stb., és persze rossz gerincű felnőtt van.
2018. szept. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!