Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tipegő hálózsákròl mi a...

Tipegő hálózsákròl mi a véleményetek? Van akinek nem szerette a gyereke?

Figyelt kérdés
Egy évesnek vennék , de soha nem használtunk még hálózsákot. Egyszerűen nem lehet betakarni mert felébred rá. Érdemes kipróbálni?
2018. szept. 20. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, 2,5 éves múlt a fiam. Előtte zsákoztunk, de az csak rácsoságyban volt jó, ha már közlekedik,akkor tipegő. Nekünk bevált.
2018. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Nekem szimpatikus lett volna, és pici korában is abban aludt. Nagyobbacskaként nem tűrte meg, csak azt a fajta zsákot, amit télen kintre adtam a babakocsiban ülve.


Hogy érted, hogy felébred a betakarásra? Éjjel is annyira éberen alszik? Az enyémet ki tudom venni a kiságyból és átrakni a franciaágyra, és arra sem kel fel. Nem lehet, hogy azért riad fel, mert túl melege van? Mert akkor viszont az enyém is egyből rúg álmában is.

2018. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi szerettük de születése óta hálózsákban aludt.

Az én gyerekem is felkelt, ha betakartam. Ha rá is fekszik a takaróra legalábbis. Igaz soha nem pakoltam alvás közben, a saját ágyában alszik születése óta.

2018. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sokat gondolkodtam rajta, mert lehetetlenség takarni a fiamat, leforogja, ledúrja magáról. Végül maradtam a sima hálózsáknál. Én akkor adom rá a hálózsákot miután már elaludt, így felesleges egy olyan, amiben járni is tud. Talán később ha már mondjuk ki kell menni éjjel pisilni vagy tudom is én és még mindig nem opció a takaró akkor jó lehet.
2018. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A sima halozsakot sose szerette a kislanyom! Most 3 evesen vettem neki egy kamaslis tipego halozsakot teli verzioban😊

Annyira szereti, hogy mar mondja este alvas elott, hogy vegyuk fel! Reggel is sokaig szeret benne jonni menni. Ugy kell rola lekonyorogni!😃

Es vegre jot alszunk, nem kell 100x betakarnom.

2018. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legjobb dolog a vilagon, telen-nyaron abban alszik, pedig mar 2 eves. Lehet kapni kulonbozo anyagu es vastagsagu zsakokat evszaktol fuggoen. Az enyem most egy vastagban alszik, csak egy body van rajta alatta. Mindig jol alszik, es nekem szent meggyozodesem, hogy emiatt nem lett beteg 2 evig. Marmint azert mert a dereka, hata mindig melegen van tartva ejszaka, nem ugy mintha lerugna a pokrocot.
2018. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én lányom a sima hálózsákot sosem szerette, a tipegőt viszont igen. én aliról rendeltem, 2500ft volt
2018. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!