Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírhat kisfiam egész nap?

Miért sírhat kisfiam egész nap?

Figyelt kérdés
Hát nem is tudom hol kezdjem.Kisfiam 3,5 hónapos ez idáig már az 5. tápszert kapja.Először kapott Beba1-et utána Beba Pro1 majd kevés helyen kijöttek ekcémás bőrkiütések és a doki a tápszerre fogta hozzá teszem a Beba nagyon izlett neki semmi baj nem volt,ezután kapta a Milupa Milumil 1-et ettől rengeteget bukott fájt a hasa majd kapta a Mildibé 1 -et ettől is rengeteget bukik ma pedig kapta a Milupa AR-t de ez meg nem ízlik neki.Amugy 4 óránként eszik és este 8tól reggel 7ig alszik.A másik problémám hogy egész nap csak ölben lenne egyszerűen nem tudja magát lefoglalni nem érdeklik a játékok csak hogy beszéljenek hozzá és járkáljak vele.Lassan már nem bírom idegekkel és ha leteszem űvölt de rettenetesen!Nem tudok semmit tőle csinálni.Mi tévő legyek?!
2010. jún. 22. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvinném egy gasztroenterológushoz, mert az én babámnál is 5 féle tápszert próbáltunk (székrekedés, hasmenés, kiütés) , majd kiderült, hogy tejfehérje allergiás. Ráadásul ha nem kap időben speciális tápszert, akkor lehet, hogy ki sem növi. Egy vérvételt megér a dolog szerintem.

Feküdj le vele a frnaciaágyra vagy a szőnyegre, hogy lássa az arcod és így próbálj játszani vele. A játékai az én kislányomat sem érdekelték. Ami a sláger volt az az üres flakon és a nylonzacsi (levegővel felfújva).

2010. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem lehet könnyű...az én kisfiam 10 hónapos de eleinte mi is rengeteget küzködtünk a tápszerekkel: nem akarta elfogadni, rengeteget bukott...ekcémás kiütésünk is volt bár senki nem mondta, h lehet h ettől...végül nekünk a Humana Baby-Fit vált be. Ez is antireflux,enyhén banános. Egy próbát megér.

És az én gyermekem is nagyon nyűgös volt, egészen 6-7 hónapos koráig. Szinte egész nap hurcolásztam a karomon vagy hordozókendőben. Nehéz és sok sok türelem kell hozzá. Ha van segítséged, bátran hagyd rájuk egy kicsit a gyerkőcöt. Nekem már 15 perc is sokat segített, kicsit felfrissültem. És van fény az alagút végén, a türelem meg a sok törődés kifizetődik. Ha már tud majd ülni, ászni, felállni sokkal jobban leköti majd magát és te is felszabadulsz egy kicsit.

2010. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.Már jól esik hogy valaki tanácsot ad és nem észt oszt!
2010. jún. 22. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Fiamnál csimpaszkodóbb kismajom nem volt kerek e világon, az biztos:) 3,5 hósan szintén nem érdekelte semmi játék, csak èn. De ha belegondolsz, nem így a normális? Hidd el, nagyon kevés baba az, aki ennyi idősen 10 percnél tovább lefoglalná magát, ezt fogadd el, ha átgondolod, teljesen logikus. Nekem ilyen korában ez vált be: sokszor váltottam helyszint, kezdtük a francia ágyon, kicsit tv-ztem, közben simiztem, elmeséltem, mit nézek éppen. Tettem a hasára, hátára. Aztán mentünk tovább. Köv szoba. Letettem a játszószőnyegére. Először csörgettem, sipoltattam neki a cuccokat, majd biztattam, hogy fogja, csapkodja őket. Itt is volt hason, háton. Meguntuk, kézben hurcibálás, lakáskörtúra. Elfáradtam, pihenőszékesztünk vagy betettem a konyhában az utazóágyba, felette ment a kis forgó zenével, közben tettem a dolgom, odamentem beszéltem hozzá, de csak ha hívott. Ha csöndben nézelődött és odaléptem megsimizni, utána már nem maradt el egyedül. Aztán öltözés, indulás kifelé babakocsizni. Valahogy így mentek a napok. Hidd el, eljön az idő, mikor nem nézed az órát, hogy múlik e már vagy megállt vagy mi van:) mikor beindultak a mozgások, sokkal aktívabb lett minden. Ez az állapot nem marad így, türelem! 19 hós fiúcska anyuja
2010. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mért nem adsz neki HA-s tápszert az HIPO ALLERGEN. Mi is azt eszük. :)
2010. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!