Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhát vegyek most hogy...

Milyen ruhát vegyek most hogy jön a hűvös idő a 2 hónaposomnak, ami sokáig jó lesz, praktikus, meleg?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalat szerint minden ruha kb. 2 hétig jó. 2 hónapja született kicsi lányom, eddig könnyű dolgom volt, vettem egymás után a rugdalózókat, bodykat, zokni kb. nem is kellett neki. MOst melegebb ruhákra van szükség, mik praktikusak, melegek ilyenkor? Úgy értem kardigán, kiskabát, vagy valami egyberuha? Harisnyája, meleg nadrágja már van! Cipőcske kell, vagy vastag zokni?

2018. szept. 21. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Átmeneti overál, vagy kiskabát+kocsicipő+sapi a benti ruha fölé. Utóbbi praktikusabb szerintem, én overálozni csak télen szeretek. Te tudod, hogy mekkora a babád, kiskabátot is lehet kapni 62/68-as méretben.


Novemberi ikreink vannak amúgy, az első télen kitavaszodásig három PÁR overált fogyasztottunk el 50-estől 62/68-as méretig. Szóval nagy trükköt nem lehet csinálni, az elején ilyen gyorsan nőnek - a téli gyerekek is. Ez van, még örülhetsz, hogy a legnagyobb ütemű növés alatt nyár volt, olcsóbban úsztad meg, mint mi. :DDD Nem fog mindig ilyen gyorsan méretet váltani, belassul ez.

2018. szept. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Most egy átmeneti overál, vannak olyanok, amiből nincs kint a keze-lába, ez a legjobb ilyen picinek. Ha tél lesz, akkor meg egy vastag overál fog kelleni még. Plusz megkötős sapkák.
2018. szept. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"vettem egymás után a rugdalózókat, bodykat, zokni kb. nem is kellett neki"


Ezt a részt nem értem. Mi az, hogy nem kellett neki? Akkor miben volt? :) Legalább 1 hónapja csak dél környékén van olyan meleg, hogy esetleg elég legyen efy pelus, a többi időben bőven ráfér a body, rugi.


Bod, rugi továbbra is, míg el nem kezd kúszni az a legjobb éjjel-nappal. Kintre pedig egy átmeneti overál kb. 0-5 fokig, azalatt téli overál.

Annak idején így szeptemberben 1 hónapos volt a lányunk, még 56-ost hordott, de átmenetiből 62-est, téliből 62/68-as duplázós méretet kapott (ami kb. 74-nek felelt meg, mert lidl-s), kihúztuk vele az egész telet.

2018. szept. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Bentre semmi kulonos hiszen futotok. Kintre bundazsak a babakocsiba. Ebben a korban siman vehetsz 3-5 szammal nagyobb kardigant, overallt is, hiszen nem ul, nem all, nem lesz neki zavaro. A felso vagy nadrag ujjat, szarat pedig fel lehet hajtani.
2018. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló félreérthetően írtam, de azt akartam írni, hogy zokni kb. nem is kellett neki. Tehát zoknit nem adtam rá, mert rugdalozó volt, vagy olyan kisnadrág, aminek van talp része is :)
2018. szept. 21. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!