Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mitől lehet? Aggódnom kéne?

Rachel Warner kérdése:

Ez mitől lehet? Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
1.-én lesz 4 hónapos a fiunk,tápszeres 2,5 hós kora óta,3 hós korától 180ml-t evett napi 5x,éjszakákat átaludta. Most egy pár napja mintha nem akarna nappal enni,kitolja az éjszakákra,nappal a 180-ból meghagy 150-et,éjjel meg mintha nem lenne elég neki. Éjjel egyre többször felkel,viszont nappal meg -amikor eddig kibírt 3-4 órákat egyhuzamban ébren- már szinte mindig aludna,megetetem,játszik egy fél órát és már dörzsöli a szemét és nyűgös,aztán már ringatásért sír. 1 órát alig bír ki ébren nap közben. Mitől lehet,hogy napközben ennyire étvágytalan és aluszékony? Tápszert már nem szívesen cserélnénk,most Lactogent kap,arra is gondoltam,hogy talán már nem ízlik neki,de a többitől meg vagy irdatlan sokat bukott,vagy fájt a hasa.

2018. szept. 21. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jön a foga?
2018. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha éjszaka eszik valószínűleg csak fel cserélte az nappalt az éjszakával . Ez sok gyermeknél előfordul. Igaz én eddig újszülött babáknál hallottam....(az enyém egy hónapos korában kezdte és kb. 1 hónapig csinálta)

Azért kérd ki orvos, védőnő tanácsát

2018. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nyáladzás meg ökölrágicsálás miatt én is gondoltam a fogára,de nem túl korai még?
2018. szept. 21. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem korai!! Az enyémek négy és fél hónapos korában kettő volt kint :)
2018. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy hidegebbre csinálod a tápszert!

Nálunk az segített. Megcsináltam iható melegre a tápszert, majd 5-10 percet vártam hogy hűljön. Úgy megitta. Úgy láttam, hogy a fog fájásra rádob egy lapáttal a meleg étel ital..

Később pl a főzeléket se ette meg a fiam csak a hideg joghurtot. Egyértelmű lett az ok.

2018. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!