Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.! Kislanyom ma kapott...

S. O. S.! Kislanyom ma kapott oltast 6 honapos lesz, eddig minden alkalommal belazasodott de egy kup elegendö volt hogy lehuzza. Adhatok meg egyet?

Figyelt kérdés
Most du. Hatkor kapott egyet 38,5 volt a laza 2 ora mulva 37,7 lett ennel lejjebb nem ment, most pedig megint szökik fel. Jelenleg 38,3 nem tud aludni szegenykem.75 mg paracetamol van a kupban (ben-u-ron) es azt irja, hogy 3 honaposnal idösebb 5 kg feletti baba 6 orankent egyet kaphat. Az en kicsim 6 hos es 8 kg, sztetek adhatok neki most egyet, igy 4 ora elteltevel?
2010. jún. 22. 22:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Csinaltam hütöfürdöt, lement 37,8-ra 13 percet beirtuk akkor mar nagyon sirt. ha megint kezd felszökkenni az 5-6. ora között akkor adok egyet. Nemtalalok 75mg hatoanyagtartalmurol leirast csak 125-röl. maga a betegtajekoztato azt irja, hogy "vegszükseg eseten kivül" tartsuk be az idökorlatokat. Vegszükseg...
2010. jún. 22. 22:45
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja es ne veszekedjetek:)
2010. jún. 22. 22:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyit, hogy a Panadolt és a Nurofent lehet adni egymás után mert nem egy a hatóanyaguk. Szóval most azt sem értem miért írtad, hogy nem jó egyik sem. Az egyik paracetamol a másik ibuprofen. Tény, hogy a panadol nem jó a kérdezőnek a nurofen az jó lett volna pl.
2010. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, igazad van. Csak ez a rossz az internetben, hogy ha vakon elhiszi a kérdező, amit javasolunk (csak mert nem olvastuk el pontosan a kérdést) simán túladagolja a gyereket.

De remélem, szerencsésen véget ér a láz mizéria.

Jobbulást!

2010. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tegnapi 22:06-os vagyok. Hogy vagytok? Lement a kicsi láza?
2010. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi, ma olvastam, oke velünk minden a hütöfürdö levitte a lazat es szepen elaludt reggelig.Köszi mindenkinek.
2010. jún. 27. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!