Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki már...

Van itt olyan anyuka aki már a kórházban is használt cumit a babájának?

Figyelt kérdés
Még bent vagyunk a kórházban.5 napos a babám.de van hogy éjjel annyira sír hogy nem tudom megnyugtatni.már próbáltam énekelni,ringatni,simizni de van amikor nagyon nehezen nyugszik meg.hozztam be cumit de idáig még nem használtuk.van akinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata?
2018. szept. 23. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
Ja és nem lett cumizavaros, pedig a bent töltött napokban csak cumisüvegből evett lefejt tejet, itthon tudtam csak szoptatni. 10-es válaszoló
2018. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%
10es Nalunk elkertek a csecsemosok a cumit hogy sterilizaljak.. csaszaros voltam igy egy napig a csesemosoknel volt. Csak szopira hoztak be. 2 napos kora ota cumizik elalvashoz. Mivel elso heteben 90% tapszerrel tomtek szegenyket fejtem neki. 2 honapig volt tejem. De nalunk hangsulyozom a Csecsemosok kertek el.
2018. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39%
12 vagyok ezt azert irom 10es h nalunk kerik azt hittem nem toleraljak. De a millszivo az ordogtol valo nekik :/ hol szultel?
2018. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kapott cumit es tapszert, lass csodat nyugodtak voltak az ejszakaink. Tobb mint 2 eves mar. Teljesen kimaradt az eletunkbol a nem alvas, a martirkodas, a hiszti a szoptatas es elalvas miatt. Mar nem cumizik, pedig mindig nala volt amikor akarta. Csak szolok h igy is lehet.
2018. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!