Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok már itt? Vagy elmonda...

Voltatok már itt? Vagy elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen gondolkodunk,nagyon tetszene,de nem tudom,milyen.Annyit sikerült kiderítenem,hogy nem lehet konyhát használni.Ez mit jelenthet?"Kénytelen" vagyok náluk enni,mert máskülönben éhen maradok?Akkor a babának hogyan főzök?(tudom,üveges,de mi van ha azt nem szereti?).Meg hát sokba is kerülne egy héten át fizetni az ebédért.Magunknak kevesebből kihoznánk.


2010. jún. 23. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


De ha belépsz ide,itt azt irja hogy a különálló kisházat is kilehet venni és ahhoz teljesen felszerelt konyha tartozik. Ettől függetlenül pedig ugyanugy lehet használni a vendégház szolgáltatásait. Ezt is olvastad?

2010. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen,de már csak szobájuk van,amikor mi tudnánk menni...:(
2010. jún. 23. 09:29
 3/13 anonim ***** válasza:

Jah értem. Ha telefonon felhivod őket biztos adnak infót neked ez ügyben nem? Különben klassz kis hely:-)

Nekünk is van egy 7 éves és egy 10 hós csemeténk,én is elmennék ide szivesen:-)

Ha sikerül eljutnotok szép nyaralást kivánok nektek!

2010. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
mi már voltunk ott.... nagy csalódás volt,enyhén szólva gáz, de ha végigolvasol,és nézel mindent,akkor már rá lehet jönni a képekből is,hogy gáz... :(((
2010. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért gáz? Nekem a képekből az jött le hogy tök jó... Mi volt gáz? Pont most gondoltam hogy este mondom majd a férjemnek hogy menjünk el ide egy pár napra. Akkor inkább ne?
2010. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én végig néztem a képeket,nekem nem tűnt gáznak.Mi volt vele a baj?Komolyan kérdezem,mert már majdhogynem lefoglaltuk.Mik a tapasztalatok?
2010. jún. 23. 13:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én salgótarjáni vagyok. Még csak nem is hallottam erről a vendégházról, de a képek alapján jónak tűnik. El tudtok menni egy pár jó helyre, már ha szerettek kirándulni. Mondjuk nálunk a strand nagy nulla, de közel van Bükkszék, Eger ott nagyon jó a strand. Láttam a képeken, hogy van medence is, unatkozni biztos nem fogtok!:)
2010. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit, hogy bent a városban vannak kifőzdék, ahol olcsón isteni finom kaját tudtok venni!
2010. jún. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Konkrét helyet tudsz mondani,ahol jó a kaja és megfizethető?

2010. jún. 25. 09:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Paprika étterem:www.paprikaetterem.eoldal.hu

saci bár, pikoló étterem: pikoloetelbar.freewb.hu. A reggelit és a vacsit végül is meg tudod oldani boltból, ha pedig elmész kifőzdébe tudsz választani akár menüből is. A weboldalon van ahol leírják a heti menüt és így előre tudod mi lesz, amikor jöttök!

2010. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!