Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nehezebb a babának? A...

Melyik nehezebb a babának? A hasáról a hátára fordulni vagy a hátáról a hasára?

Figyelt kérdés
Melyiket csinálja hamarabb?

2018. szept. 26. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Általában először hátról hasra fordulnak, majd vissza
2018. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hátról hasra sztem nehezebb. Hasról a fejük adja a lendületet h hátra forduljanak.

Ezt csinálják hamarabb sztem.

2018. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az általános, de az én kislányom hasról hátra 4,5 hónapos kora óta fordul(gat), viszont hátról hasra még egyszer sem csinálta. Most múlt 6 hónapos.
2018. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő hátról hasra fordult először. Vissza az egyik a fenekét emelgette meg lökdöste míg át nem fordult, a másik nyújtott karral próbálta, csakhogy nyújtott karon támaszkodni is csak 5 hósan tudott. Hasra 4 hósan fordultak már.
2018. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lányom már egy pár napja próbálkozik a hasra fordulással, tényleg csak egy löket hiányzik, hogy átlendüljön, azt hittem hamarosan sikerülni fog neki (nem sürgetem, de látom mennyire dolgozik, akarja), erre pont ma mikor hasra fektettem gondolt egyet és visszafordult a hátára, minden erőlködés nélkül. Azóta nem tudom hasra tenni, mert fordul vissza a hátára.
2018. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nalunk 3 honaposan fordult hatrol hasra, vissza pedig most 6 honaposan
2018. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kérdem mert a lányom 2 hetes kora óta minden nap a hasárol a hátára fordul. Most 7 hetes. A fiam erre csak 3 vagy 4 honaposan volt képes. A hasára meg csak 6 honaposan fordult át.
2018. szept. 27. 06:51
 8/13 anonim ***** válasza:
A kisfiam hátról hasra könnyebben megtanult fordulni (háton fekve egyik oldalra nyúlni valamiért, aztán viszi a lendület), hasról hátra csak 10 hónaposan, kezdetben négykézlábról.
2018. szept. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jó kérdés, rólam azt mesélték, hogy későn csináltam, de akkor oda-vissza egyből.
2018. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok

Reggel a kislányom a hátáról a hasára fordult, így nálunk szinte egyidőben történt.

2018. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!