Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nehezebb a babának? A...

Melyik nehezebb a babának? A hasáról a hátára fordulni vagy a hátáról a hasára?

Figyelt kérdés
Melyiket csinálja hamarabb?

2018. szept. 26. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a miénk már hónapja nagyon könnyen fordul hátról hasra, de sehogy sem akar visszamenni. Mintha félne. Néha sikerül neki, de inkább meglepődik. Mikor eleget hasazott kifárad, izgága lesz, fáradt és nyűgös, így meg nem nagyon tud koncentrálni a forgáshoz

Szóval a tapasztalat, hogy hasról hátra nehezebb egy babának

2018. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
A kislányom 2,5 hónaposan egy nap különbséggel mindkettőt megcsinálta, de hátrol hasra sokkal szívesebben fordul, egész nap azzal szórakozik, hogy átfordul, majd visszafordíttatja magát majd megint átfordul. Hasrol hátra többször volt hogy beutotte a fejét, mert még nem tudta úgy megtartani inkább csak a lendület vitte. Amióta megtanulta a mozgást, földön kb. 4-szer ha csinálta. Szerintem elég egyéni, az biztos, hogy hatrol hasra nagyobb izommunka.
2018. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos babám már 1 hónapja átfordult hasról hátra. Vissza még nem tud. Sír,hogy fordítsuk meg,nagyon nem szeret háton lenni. Ő hason alvós baba. Én is úgy olvastam,hogy fordítva történik. Arra gondolok,hogy nálunk azért volt a hasról-hátra előbb,mert furin fogalmazva neki a hason fekvés volt a kiinduló helyzet. Bár lehet,semmi összefüggés nincs.
2019. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!