Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának születésnapi...

1 éves babának születésnapi ajándék?

Figyelt kérdés

Mit szokás adni egy ilyen idős kicsilánynak? Nem volt korábban kisgyerek a családban, nincs tapasztalatom.


Valami aranyos ruhácskára gondoltam, de jó lenne mellé valami apróság, amit a gyerek is értékel esetleg. Vagy inkább játékot érdemes helyette választani? Azzal még inkább bajban lennék, hogy mi való egy ekkora gyereknek, ami nem csak egy-két hónapra jó.



2018. szept. 28. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiunk egy hét múlva lesz egy éves. Ami ötletek neki jok, forma bedobó, domper, mega blocks, bármi amibe lehet pakolni, viszont nagyon gyorsan nőnek, ezekkel a játékokkal meg nem játszanak évekig, a legtöbb csak néhány hónapra jó
2018. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb lenne a szülőket megkérdezni. Minden gyerek más, ami az egyiknek remek ajándék, az a másiknak egy percig sem kell.
2018. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Kérdezd meg az anyukáját. 😄

Kismotor, baba, lego duplo, játékbaba kiegészítő (babakocsi, bölcső), éjjeli fény, kislámpa a szobájába.

2018. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Inkább játékot, én utáltam ruhákat kapni mert mindig olyat kaptam ami nem tetszett, ezért mindig eladtam őket még úgy címkéstől, nem érdekel nem adok rá olyat ami nem tetszik.

A játék az meg biztos Jo, az sem baj olyat veszel amit később tud majd használni például mesekönyv, az mindig telitalálat.

A csipogós villogós vackok, én nem sok értelmét látom bár a gyerekek szokták szeretni.

Én tanulókutyust, és formabedobót vettem a saját fiamnak, most három éves mindkettőt utálja azóta is , úgyhogy látod még én sem találtam el pedig az én gyerekem.

Úgyhogy én maradnék a könyvnél, esetleg Gyurma, pár hónap múlva azzal is tud játszani. Még amit szoktak szeretni a hangszerek, babáknak való hangszert hiszen az enyém azért odáig volt, van benne cintányér, ilyen olyan csörgősők, dob, ezt általában minden gyerek szereti. Meg kell is nekik.

2018. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az a "hiszen" nem kell oda csak hangátvitellel írtam, írt mindenfélét :)
2018. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Én valami olyan interaktív plüsst javasolnék, aminek felnagyított tagjai, feje van és valamilyen hangot ad vagy villog. Kislánynak például lehet póni, aminek jól kivehető a szeme, szája, füle, a pocakján meg minta vagy csipogó van. A lányom ezeket imádta. Ő az első szülinapjára 2 babát is kapott, de csak most, 1 év múlva kezdi értékelni és rendeltetésszerűen játszani vele.
2018. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Így őszre én nem vennék kinti játékot.

Inkább valami pancsolós játék, vagy szobai.


[link]

[link]

[link]

2018. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A fenti játék ötletek mind jók.

Ruhát azért nem vennék, mert annak egyelőre csak az anyuka örülne, a pici még ebben a korban nem értékelné.

(Én 10 éves koromig utáltam, ha ruhát kaptam ajándékba!)

2018. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A lányunk most volt egy éves, férjem keresztszüleitől matatókönyvet kapott. Saját maguk állították össze varrták meg, de lehet kapni neten is, ha jól láttam.


Nálunk még az Fisheres intelligens asztalnak volt sikere, de az nem túl olcsó.


Tőlünk ezt kapja névnapra, de jó szülinapra is:

[link]


Elég sok érdekesség van rajta, és most akciós az emagon.


Ruhát is vehetsz persze, egy ennyi idős babának még úgyis mindegy :) Emellé nézhetsz akár bababiztos mosható filctollat. A gyerektől alig tudom sokszor elvenni.

2018. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9es nem akarok beleszólni,a fiam egy éves,ugyanilyen emagos játéka van de már lekakkantja magasról :/
2018. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!