Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának születésnapi...

1 éves babának születésnapi ajándék?

Figyelt kérdés

Mit szokás adni egy ilyen idős kicsilánynak? Nem volt korábban kisgyerek a családban, nincs tapasztalatom.


Valami aranyos ruhácskára gondoltam, de jó lenne mellé valami apróság, amit a gyerek is értékel esetleg. Vagy inkább játékot érdemes helyette választani? Azzal még inkább bajban lennék, hogy mi való egy ekkora gyereknek, ami nem csak egy-két hónapra jó.



2018. szept. 28. 13:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket. :)

Anyukàt kár kérdezni, úgyis csak azt mondja, hogy neki mindegy, amit szeretnénk, ne költsünk rájuk, meg hasonlók. Mikor anno első látogatásnál voltunk a baba születése után, és megkérdeztük, minek venné hasznát (hiszen nyilván volt szép nagy kelengyéje, hatezredik rugit nem akartunk), akkor szabályosan megsértődött, hogy mit képzelek róla, ő nem olyan ember, aki elvárja az ajándékot, hogy ezt meg azt hoznod kell. Úgyhogy azóta is ennyiben maradtunk. :)

Máshonnan meg hiába kérek tanácsot, párom férfiből van, ő vállat vonogat, a családban meg, mint írtam, nincs kisgyerek, kérdezni sincs kitől.

2018. szept. 28. 16:14
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam is most lesz egy éves. Az ajándékai közt van ( a teljes családi repertoár): kismotor, csúszda, szánkó, téli kabát. Tőlünk plüss cicát kap, alvósnak (Kiddiez warmies levendulás plüss). Ezeken kívül autó és korosztályának való könyv az mindig jöhet.

Kérdezd meg a szüleit nyugodtan hogy minek örülne a kislány. Én is jobban örülök ha olyat hoznak, amit nem csak kerülgetünk majd, de valóban tetszeni is fog a gyereknek.

2018. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!