Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldottátok meg?

Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Van egy 15 hónapos babám és egyhetes újszülöttem aki csak anyatejes. Napközben nincs segitségem félek hogy elspad a tejem,mert nehéz.

2017. nov. 19. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
míg a kicsi szopizik, a nagynak lehet mesélni, bábozni, énekelni, etetni stb.
2017. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én javaslom, hogy keress fel szoptatási tanácsadót, ők biztos többet tudnak segíteni, mint itt mi, mert több hozzád hasonló esettel találkoznak. Biztosan tud tanácsot adni, hogy hogy tud fenntartani a tejtermelést, hogy egyik gyermeked se érezze magát elhanyagolva.
2017. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tudd
2017. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
A 15 honapos mar nem baba. Nem olvastal utana 9 honap alatt ? Ha mar ilyen gyorsan jott a masik, addig olvass a nagynak, formabedobozz, autit tologass az agyon, igazabol szinte mindent lehet ulve csinalni.
2017. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a problémád. A tej nem tud elapadni, ha a kicsi igény szerint mellre kerül. Feltételezve, hogy a nyelve nincs letapadva és jó a technikája. A szoptatási tanácsadó ezt nézi. De 2 gyerekes anyuka vagy, gondolom, ha baj lenne, inkább arról kérdeztél volna. Szóval: sok folyadék + sok cicire tétel + no para. Ez a képlet... ;-)
2017. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!