Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a duphalac nevu...

Mit gondoltok a duphalac nevu sziruprol? Adjam a picibabmnak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


8 hetes volt a babám, mikor először használtuk, szépen kakilt tőle. Szerintem nyugodtan adhatod neki.

2010. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

meg csak most fogom kiprobalni,ahogy megkaptam. remelem nekunk is jo lesz!!! :)

koszike

2010. jún. 23. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Ácsi ácsi!


Elsőször is, mekkora a babád? Mennyit kakil? Tápszeres-e vagy anyatejes? Esetleg már hozzátáplált?


Csak azért kérdezem, mert sok anyuka nem tudja, hogy pl. a tisztán anyatejes babának lehet, hogy csak heti egyszer van kakija, és ez is természetes.

Ilyenkor egy-egy hashajtóval többet ártasz mint használsz. A bélflórát szépen tönkre lehet tenni és még ki is száradhat a baba.


Én inkább szélcsővel, lázmérővel, majd glicerines kúppal próbálkoznék. Ha anyatejes, akkor te is ehetsz őszibarackot, az is hatásos. Csak ezek után jöjjön valami komolyabb szer, mint pl. ez.

2010. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem hashajtó, csak székletlazító, úgyhogy nem hinném, hogy olyan ártalmas, ha babának is lehet adni. A szélcsőnek és lázmérőzésnek is meglehet a hátulütője.
2010. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!