Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekorvos azt mondta...

A gyerekorvos azt mondta nyugodtam kilehet törölni kislány nemi szervét törlőkendővel, a bőrgyógyász azt mondta csak sima víz. Így is tettünk begyulladt, a sima víz a bacikat nem viszi le, Akkor most mi a helyes ápolás menete?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 15:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
)/10 az egész gyerek köldökig tiszta kaki,kívül belül, itt nem elég a hüvelybemenet kitörölni,totál szaros a puni is :-( eddig csak vízzel lötyköltem mert nem akartam semmivel odanyúlni
2018. okt. 16. 19:22
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Sima vízből tenyeszhet baci

Kell a popsitorlo

2018. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
3 lányom van,ha annyira kakisak voltak megfürdettem öket,fürdetöt a vizbe teszek,még sosem gyulladt be tőle nekik
2018. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is többször volt ilyen köldökig kakis eset. Eleinte fürdettem a csap alatt,így többször begyulladt neki. Biztos bemosta a víz a bacit.

Mióta neogranormon törlőkendőt használok,nem gyullad be neki.

2018. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
En is neogranormonos(sensitive) popsitorlovel torlom neki,foleg mikor nagyin kakis figyelni kell oda h ne menjen bele a huvelybe.En ettol annyira parazok ☹️
2018. okt. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Találtunk megfelelő törlőkendőt, akkor fürdésnél nem kell sima vízzel sem leöblíteni, vagyis nem baj, ha törlőkendős marad?
2018. okt. 18. 19:39
 17/19 anonim ***** válasza:
Az esti fürdésnél minden testrészét meg kell mosni tiszta vízzel és babafürdetővel. Mivel fürödni "tisztán" viszed (nem köldökig kakisan),ezért fertőzést sem kaphat. Persze elölről hátra mosod meg. Először p.unci,utána popsi.
2018. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Gabica, eddig nem használtunk törlőkendőt csak babafürdetős vízzel mostam ki a kakiból, begyulladt és kiszárította a puncit:-( többet oda fürőszert nem viszek
2018. okt. 19. 09:29
 19/19 anonim ***** válasza:

Oda nem is szabad. Felnőtt sem ken bele semmit a sajátjába,nem? 1-2 gyors törlés megoldja.

Bár nálunk is volt olyan,hogy konkrétan már a nemi szervèből folyt kifelé. Na olyankor kitisztítottam,ahogy tudtam,és imádkoztam,hogy ne gyulladjon be.

2018. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!